Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як вибрати компанію для туристичного страхування при виїзді за кордон?

На що звертати увагу при виборі страхової компанії, яка надає послугу туристичного страхування для виїзду за кордон? Чи достатньо для правильного вибору лише наявності акредитації СК в країні перебування?

Голова Правління СК «НОВА»

Звичайно, наявність акредитації в посольствах – один з ключових моментів. Якщо вона відсутня, то туристу відмовлять в отриманні візи. Список акредитованих компаній вивішений на сайті Ліги страхових організацій України. Рекомендую також подивитися інформацію на сайтах кількох страховиків, яким довіряєте.

imageЗателефонуйте двом-трьом менеджерам страхових компаній для уточнення цін та умов страхування. Спілкуючись з ними, повідомте мету поїздки – відпочинок, роботу за наймом, чи плануються спортивні заходи. Після цього можна буде прийняти рішення, яка програма страхування потрібна, що принципово, а що ні.

Уточніть, чи є у асистанської компанії номер телефону країни, в яку ви відправляєтеся (це може здешевити витрати на зв’язок, вони будуть компенсовані страховиком після повернення в Україну).

У нашій СК два види полісів туристичного страхування. Пакет послуг за договором типу «А» покриває медичні витрати і страхування від нещасного випадку. Поліс типу «В» включає і додаткові опції: відшкодування витрат на візит близького родича у разі перебування застрахованої туриста в лікарні протягом більше 10 діб; евакуацію дітей; програму страхування ризику неможливості здійснення закордонної поїздки, та ін.

Як правило, поліс «В» вибирають сім’ї, які вирушають у подорож з дітьми (для них цікава опція «евакуація дітей», якщо щось трапиться з батьками та ін.). А також умови привабливі для корпоративних клієнтів, тому там передбачена можливість заміни застрахованого на іншого співробітника, який прибуде у відрядження замість хворого, а саме – відшкодування витрат на квиток.

Заступник директора з прямого продажу страхової компанії "АСКО-Медсервіс"

Покроковий вибір стразового компанії виглядає наступним чином.

1. Правильно вибирайте час для вибору страхової компанії.

Залиште собі час для вивчення договорів страхування, що цікавлять вас страхових компаній. Тоді не буде ризику, що в поспіху укладете договір, який не відповідає вашим очікуванням.

2. Перевірте список винятків. Порадьтеся з лікарем, можливо, поїздку варто відкласти, якщо є протипоказання. Наприклад, поліс не покриває витрати на ведення вагітності і пологи. У цьому випадку майбутня мама сама повинна занепокоїтися про вибір і оплату лікаря, який буде вести вагітність і приймати пологи в країні поїздки.

3. Перевірте акредитацію страхової компанії, умови страхування повинні відповідати вимогам посольства / візового центру.

4. Уточніть телефони, за якими необхідно звертатися у випадках отримання медичної допомоги. Проведіть інструктаж всіх осіб, які з вами подорожують про їхні дії в екстрених випадках. Поповніть телефон, щоб здійснювати дзвінки на номер Асистансу / страховика.

Багато асистуючи компанії мають електронну пошту для прийому повідомлень про страховий випадок. Навіть якщо на телефоні недостатньо коштів, напишіть в Асссістанс лист про недугу, місце перебування, контактний номер телефону. З вами гарантовано зв’яжуться.

Менеджер управління особистого страхування компанії PZU в Україні

· Вибираючи компанію, необхідно звертати увагу на:

· наявність акредитації в посольствах країн, що входять до Шенгенської зони;

· позиції в рейтингах страхових компаній України.

· зрозумілі і прості умови страхування. Відсутність сублімітів на надання невідкладної допомоги.

· те, які витрати покриває компанія у разі стаціонарного лікування після закінчення дії поліса.

· способи зв’язку зі страховою компанією. Адже іноді вартість консультації дешевше, ніж рахунок за переговори.

Джерело: Рrostobank.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?