Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як відпочити в розстрочку, діючі пропозиції.

Через девальвацію національної валюти відпочинок в інших країнах став для більшості туристів менш доступним, ніж рік тому. Але туроператори, щоб підтримувати певну кількість клієнтів і свої заробітки, йдуть на компроміс: з’являється все більше і більше туристичних пропозицій, скористатися якими можна в кредит.
Клієнти компанії «Поїхали з нами» можуть вибрати для себе зручний тур, сплативши при цьому від 1/10 до 1/2 його вартості. Для оформлення розстрочки знадобиться тільки копія паспорта та ідентифікаційного коду. Якщо у вас немає проблемних заборгованостей по кредитах, тоді тур у вас в руках. Першу частину вартості туру потрібно буде сплатити в день підписання угоди про сплату туру рівними частинами, решта оплати будете здійснювати рівними частинами до 20 числа кожного місяця.
Якщо виберете варіант оплати «Два платежі», то платежі будуть поділені на дві рівні частини. Плата за розстрочку включена в загальну суму і розраховується згідно з формулою «вартість туру / 0,95». Також можливий варіант, коли перша половина вартості оплачується відразу, а решта суми розподіляється на 3 рівні частини. При цьому для розрахунку вартості розстрочки використовується коефіцієнт «вартість туру / 0,9».

clip_image001

При розбивці оплати на 3,4,5 і 10 рівних частин використовуються коефіцієнти 0,9, 0,85, 0,8 і 0,7 відповідно. Але на розбивку оплати туру на 10 платежів можуть розраховувати клієнти, які вже користувалися кредитними послугами агентства раніше.
В одному з офісів «Море турів» можна оформити розстрочку, яка передбачає здійснення 3,4, 5 або 10 рівних платежів. Для розрахунку вартості туру використовуються коефіцієнти 0,95 (при двох рівних платежах), 0,92 (при оплаті половини спочатку і трьох рівних наступних платежах), 0,92 (при трьох рівних платежах), 0,88 (при чотирьох рівних платежах) , 0,84 (при п’яти рівних платежах) і 0,7 (при 10 рівних платежах).
Вибрати тур в розстрочку від компанії Тез Тур можна в одному з офісів мережі або на сайті, визначивши для себе цікавить тур і натиснувши кнопку «купити в розстрочку». Заповнивши потрібну анкету і підписавши договір в офісі агентства, Ви отримуєте можливість здійснювати оплату туру рівними платежами в залежності від обраної схеми розстрочки.
Можлива розбивка суми туру на 3,4,5 і 10 платежів при коефіцієнтах 0,92, 0,88, 0,84 і 0,7. У Тез Туре, як і в мережі агентств «Поїхали з нами», пакет «Десять платежів» доступний тільки тим туристам, які раніше вже користувалися даною послугою. Також, при бронювання туру в розстрочку клієнти агентства отримують додатковий бонус – знижку 7% на придбання товарів в інтернет-магазині «Груша» (groosha.ua)

clip_image002

У туристичному агентстві «Тур в кредит» доступна розбивка вартості туру на 3,4,5 і 9 платежів з урахуванням коефіцієнта 0,9, 0,9, 0,85 і 0,8. Для отримання туру в розстрочку Вам знадобиться заповнити анкету, підписати в офісі агентства договір на туристичне обслуговування в розстрочку і оплатити авансовий платіж відповідно до обраних вами умовами розстрочки (1/3, 1/4, 1/5 або 1/9 частина).
Щомісячні платежі Ви будете сплачувати рівними частинами, починаючи з наступного місяця в термін до 20 числа. Оплата можлива в будь-якому банку України (щомісячно Вам на пошту буде приходити рахунок з реквізитами для оплати).
Пропозиція туроператора TUI (програма розстрочки від Альфа-Банку) трохи відрізняється від інших. Так як початковий внесок становить 0%, а оплачувати розстрочку можна до 24 місяців, при цьому пільговий період, коли ви не платите ніяких відсотків і комісій, може скласти до 5 місяців. За цією програмою можливе придбання туру на суму до 20 тис. грн.
Як бачимо, оплату туру мрії можна розбити навіть на 10 платежів. При цьому плата за послугу розстрочки складе від 5 до 30% залежно від кількості платежів.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?