Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як відкрити депозит в режимі онлайн

Он-лайн депозит – поширене явище серед українських банків. Ось кілька простих порад, як зробити внесок, не відвідуючи відділення банку.
Перш ніж користуватися послугою інтернет-банкінгу, клієнтові все таки спочатку доведеться відвідати відділення банку і отримати доступ до системи дистанційного обслуговування (ДБО).
Повідомляє начальник управління інтернет-банкінгу банку Російський стандарт Геннадій Чоловенко.

Крок 1. Отримуємо доступ до системи ДБО

Для початку необхідно замовити або користуватися одним з банківських продуктів. Це може бути поточний рахунок, платіжна карта, депозит, кредит. Якщо немає ні одного банківського продукту, клієнту необхідно звернутися в найближче відділення банку, який пропонує ДБО, оформити договір та одержати ідентифікаційні реквізити – логін і пароль

Крок 2. Вводимо одноразовий пароль

Якщо договір з банком підписано, можна сміливо підключатися до електронної системи. Як правило, кнопка для входу в інтернет-офіс знаходиться на сайті банку.
Для захисту ваших даних передбачено кілька видів паролів, які будете знати тільки ви, і які будуть захищати ваші угоди з банком. Крім логіна і пароля для входу в ДБО, щоб перерахувати гроші на депозит Вам необхідно одержати одноразовий пароль.

online_depozit_600x561.jpg.aspx

Наприклад, в пам’ятці Піреус Банку читаємо: щоб увійти на сторінку сервісу інтернет-банкінгу, введіть коди:
– Код доступу (логін);
– Пароль
– Одноразовий пароль
Одноразовий пароль можна отримати, відправивши безкоштовну СМС у відділ віддаленого банкінгу або ж самостійно за допомогою генератора одноразових паролів. Останній винахід техніки вам доведеться придбати самостійно. Якщо такого приладу немає – цілком надійним є пароль з банківської системи, переконують в пам’ятці для клієнтів.
Одноразовий банківський пароль дійсний протягом 5 хвилин з моменту отримання СМС.

Крок 3. Відкриваємо депозит

Після входу в систему ви отримуєте доступ до меню, яке дозволяє відкривати депозит, отримувати інформацію за діючими депозитними договорами, поповнювати і закривати депозити.
Для цього:
* Вибираємо меню “Новий депозит”. Відкриється вікно з пропозиціями банку.
* Вибираємо депозитну програму, яка нам підходить, валюту, в якій бажаємо зберігати заощадження і термін депозиту. Навпаки даних, які нас цікавлять, ставимо позначки.
* Відкриється вікно, в якому Вам запропонують ввести номер своєї карти або банківського рахунку. Після цього на ваш телефон прийде СМС-повідомлення, в якому Вам запропонують підтвердити операцію.
* Вводимо код підтвердження, зазначений у СМС. Натискаємо кнопку “Оформити”.
Таким чином, за допомогою технологій депозит поміщається в банку.
Щоб клієнти запам’ятали алгоритм оформлення депозитів, деякі банки розмістили на своїх сайтах навчальні ролики, які стануть підказкою. Їх можна зустріти на сторінках VAB , ПриватБанку , Дельта Банку .

online_depozit_600x530_1.jpg.aspx

Відкриваючи депозит дистанційно, клієнт може отримати додатковий дохід, розповідає представник банку “Російський стандарт” Геннадій Чоловенко:
“У більшості випадків банки пропонують підвищену ставку (на 0,5-1%) на депозити, які розміщують за допомогою інтернет-банкінгу або підвищують цю ставку у вигляді бонусу за повторне розміщення депозиту через інтернет-банкінг”.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?