Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як стати успішною і багатою жінкою з нуля: 10 правил

Давно минули ті часи, коли жінку сприймали лише як куховарку, посудомийку і пралю, коли жінкам заборонялось здобувати освіту, а будь-яка спроба відійти від нав’язаних стереотипів піднімалася на сміх. Тепер жінки не просто працюють в будь-якій області нарівні з чоловіками: як показує досвід, часом вони домагаються куди кращих результатів.


Їх тріумф – це зовсім не щаслива випадковість. Здатність досягти будь-яких бажаних висот закладена в кожній жінці. Так чи готові і ви домогтися настільки ж приголомшуючого успіху й розбагатіти? Тоді ось 10 простих, але безпрограшних правил, як стати щасливою і багатою жінкою, слідуючи яким ви обов’язково здійсните найнеймовірніші мрії:

1. Скрізь шукайте можливості для самоосвіти. Будь коли отримані знання та навички можуть раптово стати в нагоді в найнесподіванішій сфері. Чим ширше ваш кругозір, тим вільніше і оригінальніше ви мислите, а значить можете нестандартно підійти до вирішення будь-якої проблеми або завдання, що зазвичай дуже цінується і дозволяє вам виділитися на загальному фоні. Обов’язково тренуйте пам’ять, щоб ви могли за короткий час освоювати велику кількість інформації.

2. Не бійтеся помилок. Найгірший результат, який ви взагалі можете отримати, – це відсутність результату. Перестаньте думати про помилки. Помилок не існує. Існують лише кроки на шляху до поставленої мети, і кожен дає вам безцінний досвід. Не витрачайте багато часу на теорію, а якнайшвидше беріться за практику. Зайва підготовка зазвичай говорить про те, що ви боїтеся зробити щось не так. Хоча найстрашніше, що може статися, – ви отримаєте результат, який вас не задовольнить.  Тепер ви знаєте, що це був невірний шлях.

3. Розвивайте таланти. Найкраще ви зможете робити те, до чого у вас є схильність. А ще те, що вам подобається. Так що якщо ви не маєте явних здібностей до чого-небудь, то це не причина цим не займатися. Сама вдячна справа – вкладати сили в те, що любите. Повірте, віддача обов’язково буде, хоч і не завжди відразу.

4. Ставайте все краще і краще. Кордонів не існує. Немає межі досконалості. Напевно ви вже не раз чули ці фрази – користуйтеся ними по максимуму. Ставлячи мету, ніколи не обмежуйте себе. Більшість людей схильні виконувати трохи менший об’єм від запланованого. Планка повинна бути якомога вище, тоді й прогрес піде набагато швидше.

5. Проявляйте наполегливість. Навіть якщо вам відмовили сотню разів, то це все ще не означає, що ви неправі або ваші пропозиції чи ідеї в чомусь погані. Згадайте The Beatles. Звукозаписні компанії відмовляли їм незліченну кількість разів, аргументуючи це тим, що гітарні групи втрачають популярність. І тепер уявіть, скільки разів вони пошкодували про своє рішення. Так що ніколи не переставайте боротися за себе. Пробивайтеся до останнього.

6. Вчіться спілкуватися. Екстраверти набагато швидше і легше добираються до керуючих посад, ніж інтроверти. І це не міф і не омана. Навіть якщо ви не маєте намір штовхатися на кар’єрних сходах, а хочете стати відомою письменницею і не виходити з дому, проводячи весь час за написанням книг, вміння знайти спільну мову з людьми все одно вам знадобиться. 

7. Плануйте кожен крок. Ви повинні чітко знати, чого хочете досягти. Розлогі міркування про те, як ви спочатку спробуєте стати балериною, а якщо через місяць нічого не вийде, то підете конструювати ракети, ні до чого не приведуть. І не тільки сама мета повинна бути ясною. Ви також повинні представляти цілком конкретні проміжні кроки, які потрібно зробити, щоб в кінцевому рахунку досягти бажаного. 

8. Слідкуйте за зовнішністю. Привабливість – найважливіший жіночий козир. Звучить трохи дивно, але люди люблять не тільки красиві речі, але і красивих людей. Зовні привабливим людям багато чого спускається з рук, а їх досягнення часто явно перебільшуються. Так, несправедливо. Але буває дуже корисно. 

9. Будьте впевнені в собі. Зазвичай невпевнених людей видно здалеку. Від невпевненості йдуть боязнь публічних виступів, невміння спілкуватися з людьми, страх сказати щось зайвий раз про себе і безліч інших, що доставляють масу незручностей комплексів. Як з таким набором можна досягти успіху? Тому від невпевненості потрібно терміново позбуватися. 

10. Самореклама, самореклама і ще раз самореклама. Якщо ви не розповісте людям, яка ви молодець, то вони ніколи про це і не дізнаються. Забуваємо про скромність, адже правду кажуть – сам себе не похвалиш, ніхто не похвалить. Якщо ви надаєте які-небудь приватні послуги, то обов’язково зробіть про себе сайт. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?