Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як сплатити кредит в іншій країні?

Думки про відпустку, збори та підготовка до нього іноді можуть відвернути людину від вирішення нагальних проблем – наприклад, про те, як не допустити прострочення щомісячного платежу, перебуваючи на відпочинку.

Що робити в такій ситуації? Внести платіж за кредитом в іншій країні можна з картки будь-якого банку, на якій знаходяться вільні грошові кошти у разі, якщо до неї підключено інтернет-банк. Для цього необхідно заповнити певну форму в особистому кабінеті інтернет-банку, підтвердити платіж паролем і грошові кошти будуть зараховані на рахунок, вказаний позичальником. Однак, що робити, якщо доступу до онлайн-кабінету немає?

«Найпростіше в такій ситуації – зв’язатися зі своїм банком і з’ясувати, яким чином ви можете перевести гроші в рахунок погашення кредиту.

Якщо говорити про можливість внести платіж через відділення іноземного банку, то тоді вам будуть потрібні реквізити для перерахування коштів з західного банку. Можна через службу підтримки своєї кредитної організації запросити їх, але це в теорії.

Можна також попросити друзів або родичів сплатити кредит за вас, правда це можливо за умови, що позика був оформлений у рублях, якщо ж у валюті, то тоді їм буде потрібно спеціальне доручення.

Залежно від банку можна ще спробувати домовитися про відстрочення платежу або ж сплатити кредит після повернення разом з нарахованими штрафами і пенями. Звичайно ж, краще уникати таких ситуацій і вирішувати ці питання завчасно, ще до поїздки ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?