Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як роботодавці ставляться до онлайн-освіти?

Онлайн-освіта завжди подобається роботодавцям, особливо власне внутрішня. Це обгрунтовано тим, що правильно організоване системне онлайн-навчання дозволяє заощадити досить серйозні кошти при хорошій якості навчання. Цей інструмент навчання застосовується у великих компаніях з великою кількістю регіональних представництв. Добре, що таке навчання дозволяє поєднувати роботу і навчання і не відволікає співробітника, наприклад, на відрядження в головний офіс. Однак потрібно уникнути популярної помилки – «вкластися один раз серйозно і конкретно в навчання – а далі можна «стригти купони, поки не набридне». Самий чудовий онлайн-курс потрібно моніторити, оновлювати і поєднувати з іншими формами навчання.

Якщо говорити про кандидатів, що приходять з сертифікатами онлайн-курсів, важливо розуміти авторитетність цих курсів і якість наданих ними знань і дипломів. Якщо сертифікат дійсно підтверджує bigсерйозні знання, а не є просто красивим папірцем – це, звичайно, плюс. Як правило, більшість курсів – вузькоспеціалізовані, і важливо розуміти – цей сертифікат дійсно потрібен у роботі вашому фахівцю або так – збір медалей і регалій.

Позитивно і те, що на безкрайніх просторах Інтернету є багато безкоштовних або умовно-безкоштовних курсів, що дозволяють підвищувати кваліфікацію або розширювати горизонти. Звичайно, важливо оцінити якість наданого навчання – але для цього існують пробні безкоштовні уроки. Можна не тільки вчити маркетинг або англійську мову, а й спробувати нові кулінарні страви або живопис, наприклад. Для звичайних людей це можливість і підвищити кваліфікацію за основним профілем роботи, і оновити хобі, а іноді знайти новий шлях для заробітку / приробітку. Потрібно тільки навчитися поєднувати роботу-навчання і нове хобі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?