Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як придбати автомобіль в кредит

Бракує власних коштів на придбання автомобіля, але бажання є? У такому випадку купите автомобіль у кредит.

Існує дві схеми кредитування, які суттєво відрізняються між собою: кредиту на авто («Автокредит») і кредит на невідкладні потреби.

При першому випадку потрібно вибрати той банк, умови якого вас задовольняють, і пред’явити пакет документів, в якому є довідка про доходи, копія трудової книжки, копії паспорта та посвідчення водія. Може бути, банк зажадає додаткові документи (наприклад, копію вашого свідоцтва про шлюб) або нового вашого поручителя. Після того як кредитор розгляне ваш запит (від двох до семи робочих днів) і відповідь буде позитивною, ви повинні звернутися до автодилеру для того щоб оформити договір купівлі-продажу автомобіля і щоб вам видали його технічний паспорт і рахунок на безготівкову оплату. Потім у банку необхідно оформити договір на кредит і чекати коли рахунок буде проплачений і можете забирати машину з автосалону.

Важливо! Автокредит дає можливість придбати машину тільки в автосалоні.

До тих пір поки не погашений кредит, автомобіль буде знаходиться в заставі і бути власністю банку.

kak_priobresti_avtomobil_v_kredit-298x300Якщо позичальник став неплатоспроможним, тоді банк вилучає машину і може виставити на торги.

Автомобіль, який набувається за програмою «Автокредит» може бути як новим, так і підтриманим, вітчизняного або іноземного виробництва.

Автокредит надається на термін від півроку до 3-5 років (є можливість кредиту на 7 років).

Валюта, яка видається в автокредиті може бути різною . Кредитні процентні ставки – 15-20% річних і в іноземній валюті 9-15% річних. Якщо купується підтриманий автомобіль, то за кредитом ставки будуть вищі.

У деяких банках потрібна передоплата близько 40%; і в разі придбання автомобіля без передоплати, і тоді теж збільшується процентна ставка.

Автомобіль, придбаний у кредит, повинен бути обов’язково застрахований у КАСКО, а це додаткові витрати, можливе включення яких у кредит.

Ви також звертаєтеся в банк, коли оформляється кредит на невідкладні потреби. Там потрібно заповнити анкету на кредит і надати пакет таких документів: свій паспорт, довідки з роботи і про доходи, копія трудової книжки (при цьому стаж роботи на останньому місці повинен бути не менше трьох-дванадцяти місяців). Ще потрібно знайти поручителів, які готові взяти на себе всю відповідальність за вашу платоспроможність. Після того як будуть оформлені необхідні папери, банк розгляне ваш запит протягом двох-семи днів і винесе рішення. Якщо відповідь буде позитивною, на ваш рахунок буде переведена запитувана сума.

Ви самі вибираєте автомобіль і місце, де будете його купувати.

Термін видачі кредиту на невідкладні потреби становить до 5 років. В іноземній валюті відсоткова ставка складе 11-18% річних, а в грн – 13-25% річних. За відкриття позичкового рахунку також може вилучатися комісія – близько 3% від суми кредиту.

Кожен вид кредиту дозволяє купити автомобіль сьогодні і платити за нього протягом декількох років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?