Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як продати кредитний автомобіль?

Багато власників авто, куплених в кредит, впевнені, що продати його неможливо і тепер їм не позбутися від машини, поки борг не буде повністю виплачений. Насправді існує кілька способів продати кредитний автомобіль.

Перший – це звернутися в банк і отримати дозвіл на продаж. Разом з покупцем ви прийдете в офіс свого банку і підпишіть всі необхідні документи. Гроші від продажу надійдуть в рахунок боргу, а документи на автомобіль будуть переоформлені вже на нового власника.

Другий варіант – оформлення споживчого кредиту або рефінансування. Якщо ваш дохід дозволяє оформити ще один кредит, цей варіант для вас. Отримавши нову позику, ви гасите автокредит, продаєте вже «чистий» без кредиту автомобіль, а отриманою сумою оплачуєте споживчу позику.

Третій варіант для тих, хто не в силах виплачувати борг по автокредиту. У такій ситуації необхідно написати заяву в банк із проханням про реалізацію застави в рахунок погашення боргу. Банки сьогодні в ситуації, коли обсяг прострочення зростає з кожним днем, часто йдуть назустріч. Банк сам знаходить покупця на машину, продає її і що залишилися після погашення боргу гроші повертає на ваш рахунок.

Який би варіант ви не вибрали, потрібно запам’ятати кілька моментів:

  • Банк не може заборонити вам достроково погасити кредит або стягувати за це якусь комісію.
  • На момент продажу автомобіля сума боргу може бути більше, ніж вартість машини, не варто цього лякатися. Як тільки ви виплатите тіло боргу, відсотки перерахують, і ви не залишитеся винні банку.
  • Якщо ви продаєте автомобіль, який досі перебуває в заставі, ви зобов’язані сповістити банк про майбутню угоду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?