Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як правильно вибирати дебетову карту

Щоб визначитись з вибором карти, потрібно зрозуміти, для яких цілей потрібна карта і яке у вас коло інтересів. Вибір карт, в основному, зводиться у виборі між двома міжнародними платіжними системами: Visa і MasterCard.

Принципових відмінностей у них немає, в цілому, це рівноправні системи по платоспроможності і кількості торгових точок. Як Visa, так і Mastercard ви можете відкрити в будь валюті . Крім того, в даний час, у зв’язку зі зростаючою конкуренцією на ринку банківських послуг, з’являються нові види банківських карт, націлені на певні верстви населення і мають додаткові пільги. Наприклад, у листопаді 2014 UniCredit Bank випустив «Паливну карту», призначену для власників авто, розплачуючись якою клієнт, при купівлі палива на АЗС на території України, отримує 3% повернення від витраченої суми.

clip_image001

Серед лінійки дебетових карт також можна окремо виділити престижні статусні карти. Клієнти, вибираючи для себе карти рівня Gold / Platimun / Infinite або WorldElite, отримують безкоштовну туристичну страховку, можливість участі в дисконтних програмах та інші додаткові привілеї.

При виборі карти обов’язково ознайомтеся з можливостями карти, з тарифами за відкриття, обслуговування. Ознайомтеся з мережею банкоматів, мережею банків-партнерів в Україні та за її межами.

Перед відкриттям карти уточніть, які обмеження стоять по карті: зняття, поповнення, перекази між картками, платежі в інтернеті та ін.

Чи є можливість відкриття картки з чіпом, оскільки чіп має більш захищену технологію зберігання інформації про клієнта, в порівнянні зі звичайною магнітною карткою: персональні дані, що зберігаються на чіпі, надійно захищені засобами криптографічного шифрування. Це дозволяє говорити про неможливість підробки такої карти зловмисниками.

Чи є можливість контролюватися свій рахунок 24 години на добу 7 днів на тиждень, з допомогою таких інструментів як смс-банкінг та інтернет-банкінг.

Джерело: Мінфін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?