Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як правильно вибрати платіжну карту?

«До цього питання потрібно підійти відповідально. По-перше, визначиться, в якій валюті ви хочете відкрити карту. Якщо в національній валюті, то не варто забувати, що розрахунки в торговій мережі за товари та послуги або зняття готівки в банкоматі в Україні здійснюється в гривнях. Відповідно немає особливої ​​різниці, карту якої платіжної системи, або якого класу вибирати. Як правило, в основному це карти таких систем як: Visa inc. або MasterCard inc.

Якщо збираєтеся виїжджати за кордон, то в такому випадку має значення карту якої платіжної системи, і якого класу вибирати. MasterCard найкраще підійде для країн Європи, оскільки конвертація відбуватиметься через валюту EURO. Visa – варіант для Америки, Австралії і так далі, так як конвертація буде через USD.

Крім того, чимало важливо визначити, для яких цілей вам потрібна карта. Тому якщо ви збираєтеся розраховується карткою в мережі інтернет, то тут вже потрібно подумати саме про клас карти. Оскільки деякі банки випускають карти більш низького рівня, такі як MasterCard Electronic, bigMaestro, Cirrus або Visa Electron без CVV2 або СVC2 коду, що робить неможливим здійснювати платежі в мережі інтернет. Для цього краще відкривати такі карти як Visa Virtual або MasterCard Virtual, але, так само підійдуть карти середнього і преміум класу.

Дуже важливо уточнити таку деталь у співробітників банку, як можливість відключення CVV2 або СVC2 коду, оскільки деякі популярні інтернет-сервіси, такі як: iTunes Store, PayPal, PlayStation Network, Steam, не можуть використовувати CVV2 або СVC2 код для наступних транзакцій, а банки емітенти вимагає даний код підтвердження для авторизації всіх інтернет-транзакцій.

Що має на увазі клас карти? Класифікація карт може бути від бюджетного варіанту до преміального. Для карт преміального зразка існують привілеї не тільки від банків емітентів, а й від платіжних систем. Починаючи з карт рівня Gold існує екстрена служба підтримки власникам преміальних карт, як у Visa так і у MasterCard: послуга видачі грошей в розмірі до 5 тис дол – при втрати карти, екстрена заміна картки – при втрати, будь-яка інша допомога від платіжної системи.

Крім того, часто власники своїх карт можуть взяти участь у різних акціях. Так, ініціаторами виступають платіжні системи і банки. Таку інформацію можуть надати співробітники банку, в якому ви зважитеся відкрити карту ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?