Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як правильно подати заявку на мікропозику

Кредити рятують людей у багатьох складних ситуаціях. Ось тільки звичайний стандартний кредит оформлюється кілька днів і не завжди такі терміни можуть влаштовувати потенційного позичальника. Отримати терміново гроші людина може шляхом оформлення так званого мікрокредиту. Відразу вже з назви стає зрозуміло, що такі позики мають невеликий розмір, а значить підійдуть людині, яка потребує термінового отримання невеликої суми.


Оформлення заявки

В першу чергу потенційному позичальникові слід визначитись зі способом отримання грошових коштів. Це можуть бути готівкові при особистому відвідуванні відділення кредитора або отримання грошей на віддаленій відстані шляхом переказу обумовленої суми на банківський рахунок або ж на пластикову карту.

Кожна організація, яка займається оформленням мікрокредитів, має свою спеціальну анкету, яку позичальнику в обов’язковому порядку потрібно буде заповнити. У відділенні позичальнику запропонують заповнити паперову форму, в разі онлайн укладення угоди, заповнюється електронний варіант заявки. Часто заповнення такої заявки виявляється доступним тільки після реєстрації на сайті кредитора і входу в свій особистий кабінет.

Коли заявка буде прийнята, її розглядом займуться уповноважені співробітники обраної кредитної організації. Практично відразу з потенційним позичальником зв’язується представник банку, щоб переконатися в тому, що людина дійсно відправила заявку на отримання мікрокредиту. Іноді під час цього дзвінка уточнюються деякі деталі. Коли рішення по заявці буде прийнято, потенційний позичальник знову отримає дзвінок.

Особливості мікропозик

Мікрокредити мають чимало спільного зі звичайними кредитами, але при цьому у такого кредиту є і деякі свої особливості.

  1. Однією з них є можливість отримати кредитні кошти без тривалих зборів численних документів. Набір документів з кожним кредитором обговорюються індивідуально. У більшості випадків потрібно кілька документів, але зустрічаються і такі установи або приватні кредитори, яким надається досить одного паспорту.
  2. Заявки по мікропозикам намагаються розглядати в першу чергу, а тому від початку оформлення і до отримання остаточного рішення зазвичай проходить не більше однієї години. Кожному позичальнику пропонується на вибір кілька способів отримання кредитних коштів і зроблено це все для зручності позичальника.
  3. У будь-який час людина зможе провести дострокове закриття кредиту з повною виплатою свого боргу. При цьому людині не доведеться додатково ні за що платити. Є громадяни, які звертаються до мікрокредитування тільки через те, що не доводиться розкривати свої плани. Кредитор, який займається видачею таких позик, ніколи не цікавиться цілями, на які будуть використовуватись кредитні кошти.
  4. Всі вищеописані особливості можна віднести до позитивних моментів мікрокредитування, але є у нього і свої мінуси. Головним недоліком таких позик вважається їх дорожнеча – кредитори встановлюють високі річні відсотки, для компенсації своїх ризиків. До того ж сума позики є маленькою і не кожній людині її вистачить для здійснення задуманого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?