Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як працюватимуть банки на травневі свята?

Свята зазвичай є періодом активних грошових витрат. До того ж, наявність вільного часу заохочує багатьох клієнтів банку зайнятись фінансовими справами, які вони весь час відкладали «на потім». Як працюватимуть банки в святкові дні.
Більшість відділень Укрсоцбанку в період травневих свят буде закрито. Винятком є відділення, що знаходяться в гіпермаркетах «Епіцентр». Вони будуть працювати з 8:00 до 20:30. 5-7 травня банк буде працювати як і у звичайні робочі дні, а восьмого травня робочий день буде скорочений на одну годину у всіх відділеннях, крім тих, що розташовані в будівельних гіпермаркетах «Епіцентр» і автосалонах.
З більш детальним графіком роботи відділень можете ознайомитись на офіційному сайті. Як повідомила прес-служба банку, в даний період будуть здійснюватися всі види касових операцій, які проводяться у вихідні дні.

clip_image001

У ОТП Банку 30 квітня 2014 і 8 травня 2014 операційні каси працюватимуть до 16:00, каси продовженого обслуговування – до 18:00, відповідно до законодавства України, у зв’язку зі святковими днями 1, 9 травня 2014 року. 1 – 4 травня 2014 – вихідні дні, операційні і післяопераційні каси Банку не працюють. 5 – 7 травня 2014 – операційна каса і каса продовженого дня працюють у звичайному режимі. 9 травня 2014 – вихідний день. 10 травня 2014 – післяопераційні каси Банку працюють у звичайному режимі.
Не всі відділення ПриватБанку працюватимуть у святкові дні. Тим не менш, в цей період можна буде скористатись послугами фінустанови в 254 відділеннях на території країни. Для того, щоб дізнатися, чи працює потрібне відділення на травневі свята, можна скористатись цим посиланням , вибравши за часом роботи пункт «святковий».
У Ощадбанку Росії 1,2 і 9 травня – вихідні дні, за винятком 29 відділень .
Всі відділення Платинум Банку в період з 1 по 4, і з 9 по 11 працювати не будуть.
Відділення Дельта Банку на всій території України 1,2,3,4,9,10 і 11 працювати не будуть, 5,6,7 і 8 банк буде працювати в звичайному режимі, – повідомили нам в колл-центрі фінустанови.

У Кредобанку 1,2,3,4 і 9 травня – вихідні, за винятком одного з відділень у Харкові (обслуговує візовий центр), який працюватиме в звичайному режимі 2 і 9 травня.
Відділення Райффайзен Банку Аваль у святкові дні також працювати не будуть.
ОТП Банк також закриває свої відділення на період травневих свят, тобто, 1,2 і 9 травня.
Як бачимо, більшість великих фінустанов закриє свої відділення на період свят. Для того, щоб уточнити, чи працює потрібне вам відділення, потрібно звернутись в колл-центр банку.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?