Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як працює система LiqPay

Денис Семенюк, директор хостингової контори, користується системою електронних платежів LiqPay більше ніж 4 роки. На роботі – оплачує послуги партнерів компанії, вдома – за допомогою електронних грошей покриває побутові розрахунки. Ось в чому зручність електронної системи платежів і як нею користуватися.
Денис, розкажіть, будь ласка, в яких цілях Ви використовуєте систему платежів LiqPay?

likpey_470x319.jpg.aspx

Денис: У нашій компанії за допомогою системи платежів оплачуємо сервіси, які нам надають інтернет-компанії. Наприклад, послуги з розміщення сайтів, реєстрацію доменних імен. Для особистих цілей – для невеликих платежів. Регулярно електронними грошима поповнюю мобільний. Послуга також дозволяє оплачувати комуналку, але я особисто в таких цілях не використовую.
 Як Ви дізналися про таку систему оплати?
Денис: Я є активним користувачем ПриватБанку , тому свого часу дізнався там, що існує така цікава послуга. Потім почали приймати оплату через систему LiqPay від своїх клієнтів на роботі.

 Чим, на Вашу думку, зручний LiqPay?
Денис: Простотою реєстрацією. Тому що для цього не потрібно додаткових документів. Таким чином, має низький поріг входження. Щоб стати користувачем, не обов’язково бути клієнтом банку. Достатньо мати кредитку будь-якого банку і доступ до інтернету. Рахунок – це номер мобільного телефону. Не потрібно запам’ятовувати інші ідентифікатори – електронні пошту, логіни.
 Як підключити таку послугу? Це складно?
Денис: Для користувача, який має хоч невеликий досвід роботи в інтернеті, нічого складного немає. Досить увійти на сайт системи, вказати номер мобільного телефону. На нього прийде код для входу в систему. Далі – для авторизації кредитної картки система здійснює спробу зняти гроші – щось до двох доларів. Тоді потрібно подивитися виписку з рахунку картки і ввести суму в меню. Якщо ніемає виписки – зателефонувати оператору банку, в якому оформлена карта, і запитати про суму останньої операції.
 Чи працює система закордоном?
Денис: У зарубіжних банках таку послугу не надають – це пропозиція виключно ПриватБанку. Тому, якщо в тій країні, куди ви їдете немає ПриватБанку, то, відповідно, там немає LiqPay. Проте, коли я вирушаю в закордонні відрядження, часто здійснюю мікроплатежі. Справа в тому, що у смартфонів є програма, яка дозволяє підключатися до мережі і перераховувати гроші з карток. Але це, перш за все, оплата послуг українських компаній. За кордоном за подібною схемою працює система PayPаl. Але вона ще не представлена ​​в Україні.

 Дорого користуватися послугою LiqPay?
Денис: У них в системі існує невелика комісія за виведення коштів. Для введення – прив’язується кредитка. Але це невеликі суми.
 Що, на Вашу думку, необхідно поліпшити в роботі системи?
Денис: Розширення мережі, яке приймає оплату. Наприклад, за допомогою Вебмані можна розраховуватися в касах супермаркетів. У LiqPay таких систем платежів не передбачено. Звичайно, якщо у людини є кредитка, він нею може розраховуватися. Але якби була послуга з LiqPay, картку можна було б залишати вдома.
Дякую за цікаву розмову!

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?