Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як поповнити карту за кордоном?

Якщо Ви знаходитеся за кордоном, а на Вашій доларової карті закінчились гроші, поповнити рахунок можна, відвідавши відділення будь-якого банку. Але для того, щоб гроші опинились на Вашій карті, потрібно заплатити певну комісію, а на зарахування грошей на рахунок може піти до 10 днів.
Тримачі доларової карти ПриватБанку для поповнення рахунку можуть скористатись системою міжнародних переказів SWIFT. Валюта рахунку повинна збігатись з валютою переказу. Реквізити для поповнення зазначені в акаунті «Приват24» в меню «Ще» – «Інфо» – «Мої Реквізити».
Також можна згенерувати повні реквізити в підтримці банку. Комісія ПриватБанку складає 0,5% + 12 доларів, але може бути покладена як на одержувача, так і на відправника. Регламент переказу становить до 5 операційних днів.
Також можна здійснити переказ за допомогою однієї з систем термінових переказів. Такий переказ здійснюється по ПІБ, а не за реквізитами, а гроші будуть на рахунку вже протягом 30 хвилин. При цьому відправнику доведеться заплатити певну комісію, розмір якої визначається банком, послугами якого Ви маєте намір скористатись.

clip_image001

Перевести гроші на карту ПУМБ , перебуваючи за кордоном, можливо за допомогою того ж SWIFT-переказу. При цьому комісія за вхідний переказ складе 1% від суми, але не менше 5 дол. + 30 грн. Зарахування грошей на валютний рахунок відбудеться протягом 5 робочих днів.
Якщо Ви скористаєтеся SWIFT-переказом при поповненні доларової карти Платинум Банку , то сплачувати комісію за отримання коштів буде не потрібно. Плата за відправку визначається фінустановою, послугами якого Ви скористаєтесь. В середньому, на зарахування грошей на рахунок йде до 3 робочих днів.
Для поповнення валютного рахунку, відкритого в Укрсоцбанку , за кордоном потрібно буде сплатити комісію в розмірі 1% від зарахованої суми. Можливі також комісії банку-відправника. Середній термін зарахування складає 5 банківських днів.
При поповненні карти Альфа-Банку існує вхідна комісія в розмірі 0,5% від суми переказу, але не менше 20 доларів, і не більше 250 доларів.
В Райффайзен Банку Аваль для поповнення доларової карти рекомендують скористатись платіжною системою Western Union. Оскільки дане поповнення є терміновим, зарахування коштів на рахунок займе від 10 хвилин. Якщо Ви, наприклад, перебуваючи в Європі, вирішите поповнити свою зарплатну карту Visa, комісія за переказ суми до 500 дол. Складе 40 дол., Від 500 до 1000 дол. – 50 дол., Від 1000 до 1500 – 76 дол.

clip_image002

На поповнення такий же – зарплатної доларової карти Visa – від ОТП Банку піде від 3 до 10 робочих днів. Вхідна комісія складе 0,75%.
Клієнти Ощадбанку Росії , що мають пакет «Універсальний» нічого не платять за зарахування коштів на рахунок. Комісію за відправку потрібно уточнювати в банку, в якому буде здійснюватись переказ.
В Дельта Банку , УкрСиббанку та Надра Банку дізнаватись суму комісії та час, який буде витрачено на переказ, слід дізнаватись у фінустанові, в стінах якого і буде проводитися зарахування коштів.
Що ж, як бачимо, в разі появи необхідності поповнити доларову карту, перебуваючи за кордоном, вибір SWIFT-переказу чреватий меншою комісією, але більш тривалим терміном зарахування, тоді як системи термінових переказів обіцяють надходження грошей на рахунок протягом декількох хвилин і більш високу комісію.
Крім цього, якщо Ви маєте кілька валютних рахунків, краще віддати перевагу тій карті, умовами якої не передбачена вхідна комісія. Це заощадить Ваші кошти, оскільки комісія буде зніматися з Вас, як з відправника, а не як з відправника і одержувача одночасно.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?