Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як поповнити карту за допомогою мобільного телефону?

Банки, платіжні системи та мобільні оператори намагаються якомога більше спростити процес поповнення банківських карт. Які ж існують способи поповнення банківської карти за допомогою телефону?
Клієнти ПриватБанку можуть здійснити переказ між своїми картками за допомогою всього одного смс-повідомлення. Для цього потрібно зі свого фінансового номера відправити на номер 10060 повідомлення з текстом SENDxxxVAL + ХХХХ + YYYYYYYYYYYYYYYY, де: ххх – сума переказу; VAL – валюта переказу (UAH, USD, EUR, RUR); ХХХХ – останні 4 цифри номера карти. YYYYYYYYYYYYYYYY – 16-значний номер картки, на яку ви переводите гроші.

clip_image001

Також фінустанова розробила додаток "Смс-банкінг" для Android. Тут клієнтові вже не потрібно витрачатися на смс (головне, щоб був доступ до інтернету), а замість набору довгого тексту можна скористатися збереженими шаблонами. Максимальна сума переказу між картами складає 15 тис. грн. в день. Крім цього, можна здійснювати перекази між картками в різній валюті, що дуже зручно, якщо ви, наприклад, перебуваєте за кордоном.
Додаток для Android ПУМБ online також представляє можливість здійснювати перекази між власними рахунками, платежі і перекази за довільними реквізитами (з можливістю зберігання шаблонів платежів) та переклади за заздалегідь визначеними реквізитами (відповідно до угод між Банком та одержувачами).

До розробок, покликаним полегшити процес поповнення рахунку, з липня 2013 приєднався і один з мобільних операторів країни – компанія «Київстар». Послуга «Мобільні гроші» від «Київстар» дозволяє оплачувати комунальні послуги, Інтернет і ТБ, рахунки, штрафи, товари косметичних компаній, виплачувати кредити, поповнювати кредитні карти, переказувати кошти і отримувати готівку за допомогою смартфона. Для цього потрібно просто зайти на сайт послуги «Мобільні гроші», вибрати потрібну трансакцію і здійснити переказ з рахунку свого мобільного телефону.

clip_image003

Послуга «Мобільні гроші» є безкоштовною, але деякі операції можуть тарифікуватися. Наприклад, переказ грошей з мобільного рахунку на банківську карту буде коштувати від 2 до 50% залежно від суми і способу виводу.
Розмір комісії клієнт може побачити вже після того, як введе бажану суму переказу, безпосередньо перед здійсненням платежу. Гроші прийдуть на банківський рахунок протягом 5 хвилин. Разовий платіж не повинен перевищувати однієї тисячі гривень, місячний оборот – не більше ніж 10 тис. грн.
Вільно переводити гроші між різними картковими рахунками, а також – здійснювати оплату комунальних та інших видів послуг можна за допомогою мобільного додатку Portmone. Com. Переказ можливий між картами українських банків у гривні. Комісія за переказ стягується з відправника і становить 1% + 5 гривень.

clip_image004

Існують деякі обмеження. Так, максимальна сума одного переказу становить 1 тис. грн., Максимальна сума переказів за календарний місяць по карті – 5 тис. грн. Протягом доби можна здійснювати не більше 15 таких трансакцій, протягом місяця – не більш 50. Для переказів приймаються карти Visa, MasterCard або Maestro.
Як варіант, якщо у вас є гаманець на ВебМані, можна завантажити на телефон додаток WebMoney Keeper Mobile і в будь-який час доби платити за послуги ЖКГ, стільниковий зв’язок, інтернет, замовляти квитки на транспорт, бронювати готелі та купувати товари в тисячах магазинів по всьому світу , за допомогою одного тільки телефону.

clip_image005

Користувачі програми EasyPay за допомогою мобільного телефону можуть оплачувати мобільний зв’язок (Київстар, МТС, Лайф, Укртелеком, Інтертелеком і т.д.), інтернет і телебачення (Воля, Тріолан і т.д.), IP-телефонію та роумінг (Skype, Вега і т.д.), комунальні платежі (Комунальні платежі Києва, Київенерго і т.д.), банківські операції ( Укрсоцбанк , Альфа банк , поповнення карт VISA і т.д.), WEB-гроші та інше (EasyPay, VK , WebMoney, Mamba і т.д.), а також – ігри (Танки онлайн, World of Tanks і т.д.).

Також за допомогою цієї системи та мобільного телефону можна здійснювати операції з гаманцями та платіжними картами (поповнювати, здійснювати перекази і виведення грошей).
Варто також відзначити, що деякі компанії самі пропонують своїм клієнтам здійснити платіж за допомогою мобільного. Так, наприклад, компанія Viasat для зручності своїх клієнтів рекомендує їм для поповнення рахунку за допомогою банківської карти просто скористатися голосовим меню Центр Інформаційної та Сервісної Підтримки Viasat.
Набрати один з номерів підтримки, вибрати пункт меню 3 → 2 «Оплатити послугу зараз» і слідувати голосовим підказкам. Оператор запевняє, що гроші надійдуть на рахунок протягом 1-2 годин.
Звичайно ж, у порівнянні з іншими перекладами, платежі, здійснені за допомогою мобільного, мають деякі обмеження. Але якщо терміново знадобилося сплатити якусь послугу, або поповнити один зі своїх банківських рахунків – це один з найбільш зручних і швидких варіантів.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?