Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як поміняти кредитора? Рефінансування.

Якщо клієнта не влаштовують умови банку, він може вибрати іншу фінустанову, яке рефінансує його іпотечний кредит.
Буває таке, що клієнт, оформлюючи позику на нове житло, вважає умови банку просто казковими. Але потім виявляється, що щомісячні платежі або комісії йому не по кишені. А тут ще й знайомий вибрав як кредитора іншу фінустанову, і просто не може їм натішитися. Що ж робити?

Можна, звичайно, мовчки заздрити знайомому / сусідові / колезі по роботі, а можна просто змінити кредитора. Сьогодні ряд банків в Україні пропонує рефінансування іпотечних кредитів. Якщо умови фінустанови вам підходять,ipoteka_kredit_433x300.jpg.aspx можна сміливо збирати необхідні документи і йти в банк клопотати про рефінансування.
Рефінансування іпотечних кредитів можливе в таких банках, як Всеукраїнський Банк Розвитку , Фольксбанк , Укрсоцбанк і Кредобанк . Раніше така послуга була присутня і в Ощадбанку , але два роки тому установа прийняло рішення про призупинення рефінансування, і коли відновить його – невідомо. Можливість рефінансування кредиту існує також у УкрСиббанку , але воно поширюється лише на кредити, видані раніше цим фінустановою.
Для того щоб банк зміг прорефінансував іпотечний кредит, клієнтові потрібно підготувати безліч документів. Крім стандартних паспорта, ідентифікаційного коду та довідки про доходи, знадобиться також кредитний договір з первісним кредитором, договір іпотеки, договір страхування предмета іпотеки, довідка про наявність чи відсутність прострочення на момент видачі довідки, довідка про повну суму заборгованості за кредитом, довідка з реквізитами для перерахування коштів для погашення позики та інші документи.

Банки, які рефінансують іпотечні кредити

Назва банку
Процентна ставка,% річних
Термін кредитування

ВБР
16,6% річних
до 20 років

Фольксбанк
Класична схема: перший рік – 21%, потім – 4,75% + UIRD12M;
аннуїтетна схема – 21% річних.
до 10 років

Уксоцбанк
Перші три роки – 20%, з 4-го року – плаваюча
до 20 років

Кредобанк
Перший рік – 18% (при наявності зарплатної карти – на 0,5% менше), потім – плаваюча
до 10 років

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?