Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як переводити гроші між картками різних банків

Найчастіше за здійснення операції онлайн-перекладу між картками різних банків стягується певна комісія. Але називати точну дату і час надходження грошей на інший рахунок не наважується майже ніхто.

Сьогодні багато українських банків пропонують своїм клієнтам скористатися послугою онлайн-перекладу між картками, емітованими різними банками. В одних фінустановах, як от у Дельта Банку , ця послуга безкоштовна. Інші ж стягують  якусь плату.
Для того щоб здійснити переказ через онлайн-систему Альфа-Банку , ПриватБанку або Дельта Банку, знадобитися тільки номер картки, на яку плануєте перерахувати гроші. Якщо ж Ви є клієнтом ВТБ Банку або ПУМБ , тоді одного номера не достатньо: потрібні будуть всі реквізити.
У більшості випадків, банк встановлює ліміти на переклади. Так, наприклад, в Альфа-Банку можна перераховувати не більше 30 тис. грн. на perevod_na_karty_600x174.jpg.aspxдень, а в Укрсоцбанку – до 10 тис. грн.
Що ж стосується терміну, протягом якого гроші дійдуть до адресата, то його банківські співробітники вказують не дуже охоче. Посилаючись на те, що те, наскільки швидко гроші будуть перераховані на іншу картку, залежить від банку, що емітував цей пластик. Кошти можуть бути перераховані за кілька секунд, а можуть – через кілька днів. Тому, перед тим, як здійснити переклад, краще зателефонувати на гарячу лінію іншого банку і поцікавитися у оператора щодо строків.

Онлайн-перекази між картками різних банків *

Назва банку
Комісія при перекладі на карту іншого банку
Терміни надходження

Дельта Банк
безкоштовно
Залежить від банку, якому належить карта, на яку перерахуються кошти.

Альфа-Банк
З дебетових карт – безкоштовно, з кредитних – 2,9% від суми (але не менше ніж 5 грн.).
Якщо переклад здійснено до 10:00 – після 11:00, з 10:00 до 14:00 – після 15, з 14:00 по 17:00 – після 18:00, після 17:00 – наступного дня.

ПУМБ
0,3%
2 дні

ОТП Банк
0,4% (мін. 5 грн, макс. 450 грн.)
Залежить від банку, якому належить карта, на яку перерахуються кошти.

Укрсоцбанк
0,5% + 10 грн
Від декількох секунд до декількох днів.

ВТБ Банк
0,8% (мін. 5 грн., Макс. 500 грн.)
Протягом 3 днів

ПриватБанк
З дебетної картки – 1% від суми + 3 грн., З кредитної картки – 4% від суми _ 3 грн.
Від 1 до 3 днів

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?