Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як отримати валютний переказ за новими правилами

Обмеження Національного банку на видачу валютних переказів з-за кордону виключно в гривні виявилося не настільки суворим, як здалося на перший погляд.

Отримати жадану валюту не так складно: для цього одержувачу достатньо мати поточний валютний рахунок у банку або валютну пластикову карту.

clip_image002Обзавестися такими рахунками – справа нехитра і не особливо витратна. Зате в даному випадку є можливість забути слово «заборонено». Досить запам’ятати лише прості тимчасові обмеження .

Готівкову валюту дійсно неможливо отримати, якщо вона була відправлена через міжнародні системи на зразок Western Union, MoneyGram, Anelik та інші. Завданням Нацбанку було, по-перше, обмежити анонімні перекази, по-друге – максимально скоротити винос готівкової валюти з банківської системи.

Для тих, у кого є банківський валютний рахунок, обмеження на отримання готівкової валюти виявились досить м’якими. А можливості переводити безготівкову валюту між власними рахунками в різних банках всередині країни – безмежні. Для таких операцій обмежень взагалі не існує.

Якщо ж немає термінової потреби в готівці, то валюту можна просто залишити на рахунках, банк на неї буде ще і відсотки нараховувати, а коли обмеження будуть зняті – забрати всю суму.

Джерело: Мінфін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?