Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як отримати та оформити автокредит без водійських прав?

Багато хто задумається в логіці даного питання, адже по ідеї немає сенсу брати автокредит без прав, але не все так просто. Донедавна подібна послуга в банках не існувала, але з розвитком ринку цих послуг з’явилася така потреба. Людина, яка хоче взяти автокредит без водійських прав, має безліч на це своїх особистих причин. Автомобіль можна придбати в подарунок коханій людині або в приватне користування не чекаючи закінчення проходження водійських іспитів. У кожному разі зараз є така можливість, тому єю можна скористатися повною мірою.

clip_image002

Подібна послуга набрала свою популярність виходячи з комерційних міркувань. Потенційний клієнт може взяти позику на покупку автомобіля в подарунок або перш, ніж почати навчатися в автошколі. Якщо раніше банки втрачали подібних позичальників, то тепер ситуація почала виправлятися в кращу сторону. Але потрібно знати всі тонкощі отримання подібного автокредиту, тому давайте їх також розглянемо.

Автокредит без водійського посвідчення: як заощадити на його отриманні

Для оформлення позики банк в першу чергу буде покладатися на вашу платоспроможність. Тому ви повинні бути готові надати всі можливі довідки про ваші доходи та копію трудової книжки. Цими діями ви сильно збільшите шанси на отримання позикових коштів. Чим менше буде сумнівів у банку на ваш рахунок в плані повернення своїх коштів, тим менше у вас буде відсоткова ставка і тим вигідніше умови ви для її отримання.

Різні банки встановлюють різні відсотки. Також у всіх є індивідуальні комісії, які можуть істотно вплинути на підсумкову вартість автомобіля. Слід пам’ятати, що кредитна ставка дуже сильно залежить від строків видачі кредиту і від початкового внеску. Чим більше ви внесете в перший раз, тим менше вам доведеться переплатити.

Якщо ви вирішили брати автокредит без водійського посвідчення вже сьогодні, то не забувайте про той факт, що на старі автомобілі кредитна ставка набагато вище, ніж на нові. На сьогоднішній день термін, за який ви зобов’язані погасити кредит, становить не більше 3 років. До речі, вік купованого транспортного засобу не повинен перевищувати п’яти років.

Багато фінансових установ оформляють ваш автомобіль у свою власність до тих пір, поки ви не погасите свою заборгованість. Іноді просто забирають ПТС і віддають вам тільки після погашення боргу. Часом, оформлення відразу відбувається на ваше ім’я, без участі банку. Це дуже важливий момент і він безпосередньо залежить від обраного вами банку.

Деякі банки можуть вимагати з вас додаткові витрати за ведення позичкового рахунок або просто оформлення такої позики. У рідкісних випадках з вас можуть зажадати оплату за розгляд і схвалення вашої заявки на кредит. Також слід відразу дізнатися все про способи погашення кредиту, щоб вибрати для себе найбільш вигідний. Тому завжди уточнюйте усі деталі перш, ніж дати згоду на отримання кредитних коштів.

Якщо ви все-таки зважилися отримати автокредит без прав, то вам обов’язково потрібно вивчити всі особливості кредитних програм у вашому місті. Тільки так ви зможете вибрати для себе найвигідніші умови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?