Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як отримати статус VIP-клієнта?

Заможним клієнтам українські банки надають обслуговування найвищого класу. У кожного VIPа є свій особистий банкір, який відповість на дзвінок у будь-який час доби і будь-який день тижня, проведе необхідні фінансові операції та проконсультує з будь-якого питання.
Банк для таких клієнтів може стати універсальною службою з надання найрізноманітніших послуг. Маючи доступ до особливого сервісу, VIPи можуть замовляти будь-що: доставку квітів в іншу країну, організацію весілля або банкету, пошук дитсадка для дитини або доставку медикаментів.

Надання послуг включено у вартість тарифного пакета клієнта. Його здійснює спеціальна організація, яка співпрацює з банком. Вона бере на себе всі організаційні моменти. Ви тільки оплачуєте за вартість наданого товару або організованого заходу.

vip_klient_88x88.jpg.aspxКонсьєрж сервіс

* Бронювання готелів, авіаквитків, автомобілів.

* Переклад документів на іноземну мову.

* Замовлення і доставка квітів і подарунків по всьому світу.

* Організація банкетів, весіль.

* Організація дозвілля (запрошення на закриті вечірки, модні покази, концерти та інші заходи).

* Надання прогнозу погоди для будь-якого міста світу.

* Надання медичної та юридичної допомоги в будь-який час доби в будь-якому куточку світу.

* Пошук необхідних товарів.

* Замовлення таксі.

Зазвичай для отримання статусу VIP-клієнта необхідно оформити депозит на суму від 100 тис. доларів. Але в деяких фінустановах досить просто випустити карту класу «Голд» або «Преміум».
Так, наприклад, в ПриватБанку для отримання особливого статусу клієнту необхідно оформити картку Платинум або депозит від 400 тис. доларів. Відкриття картки Visa Platinum коштує 100 дол, 100 євро або 770 грн., Плата за обслуговування протягом року – ідентична. Щомісячне обслуговування основного карт. рахунку складає 21 дол, 21 євро., або 160 грн.
Для власників картки надаються такі сервіси, як замовлення і покупка квитків на транспорт, організація проживання в готелях, допомога в оренді автомобілів, доставка квітів в країні банку-емітента. Співробітники банку надають консультації на зручній для клієнта мові (російській, українській, грузинській, англійською).
При необхідності VIP-клієнт може скористатися прямим телефоном Голови Правління, а також – відвідати щорічний прийом Президента Банку. Він може користуватися офісами ПриватБанку для проведення особистих зустрічей і переговорів у Москві, Ризі, Тбілісі, а також – на Кіпрі. Для їх обслуговування на території країни діють спеціальні VIP – центри.
Для того щоб потрапити в Альфа-Клуб, потрібно розмістити на поточному рахунку або покласти на депозит суму від 250 тис. дол США, або в іншій валюті в еквіваленті. Для надання консьєрж-сервісу потрібно оформити картку класу Gold або Platinum.

У ПУМБ е за «вхід» в VIP-клуб платити не потрібно. Для користування послугами персональних менеджерів та консьєрж-сервісом достатньо оформити пакет «Прем’єр», «Блек Платинум», «Платиновий» або «Комфортний». Наприклад, плата за обслуговування пакету «Прем’єр» становить 10 тис. грн. на рік (картка оформлюється на 3 роки). Пакет надає можливість відкрити до 5 рахунків у різних валютах, 2 карти Visa Infinite і одну карту на друга особа за дорученням. У добавок клієнт отримує картку PRIORITY PASS, яка надає доступ до VIP-залів в аеропортах.
У Укрсоцбанку для того, щоб стати VIP-клієнтом, також достатньо відкрити одну з преміальних карток. Наприклад, можна оформити карту Visa Infinite. Її обслуговування коштує 8 тис. гривень на рік. До карти додається додаткова картка на ім’я іншої людини, існує можливість відкрити кілька депозитних рахунків. Консьєрж-сервіс фінустанови надається через «УКРАССІСТ».
Серед пропонованих послуг сервісу: доступ до різних заходам (до спортивних і культурних заходів, вечіркам), екстрена заміна картки і термінова видача готівки в разі її втрати і т.п.
Дельта Банк пропонує заможним людям відкрити депозит на суму від 100 тис. доларів або в еквіваленті в іншій валюті. У цьому випадку клієнт отримує доступ до преміальних продуктів та послуг персонального банкіра. Консьєрж-сервіс бере на себе організацію банкетів та надання будь-яких інших нефінансових послуг.
У Райффайзен Банку Аваль для того, щоб опинитися в числі VIPов, потрібно покласти на депозит 70 тис. євро. Статус VIP-клієнта ви отримуєте на 1 рік. Потім його можна продовжити або анулювати. Консьєрж-сервіс надає цілодобову допомогу при оренді або бронюванні автомобілів, організацію гіда, кур’єрської доставки, дозвілля, замовлення медикаментів, а також – пошук дитсадка, школи або ВНЗ для дитини.

У Надра Банку VIP-клієнту не потрібно розміщувати депозит для отримання додаткових послуг. Досить відкрити картку Visa Gold або Visa Platinum (обслуговування – 30 грн. / Міс. Та 150 грн. / Міс.). У цьому випадку ви можете користуватися послугами персонального банкіра 24/7. Консьєрж-сервіс цієї фінустанови поки в розробці.
ОТП Банк пропонує статусним клієнтам оформити депозит у сумі від 100 тис. доларів, а також – відкрити карту MasterCard Black Platinum (обслуговування – 6,2 тис. грн. на рік.). Серед послуг консьєрж-сервісу цієї фінустанови є навіть сервіс «Будильника». Це коли співробітник контакт-центру на Ваше прохання дзвонить Вам і нагадує про те, що сьогодні відбудеться якийсь захід або обов’язково треба щось зробити. Так що можна делегувати банку частину обов’язків Вашого секретаря.
Як бачите, немає нездійсненних завдань для банку, коли мова йде про заможних клієнтів :).

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?