Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як отримати мікропозику з поганою кредитною історією

Так сталося, що у вас погана кредитна історія? Не питання!Якщо до справи підійти грамотно, зі знанням справи, то можна вважати, що мікрокредит у ваших руках! Залишається тільки вивчити запропоновану статтю і зробити правильний висновок.

ЩО ЦЕ ТАКЕ

Погана кредитна історія може стати причиною упущеного шансу отримати гроші, які потрібні просто зараз. Справа в тому, що з людьми, які мають прострочення по платежах, зв’язуватися не хоче ні банк, ні будь-яка інша фінансова організація. Але ось мікропозики з поганою кредитною історією отримати цілком реально.


ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ, ЯКЩО ІСТОРІЯ ПОГАНА?

Для початку потрібно переконатися в тому, що у вас дійсно погана кредитна історія, при сумнівах можна перевірити в бюро кредитних історій. До того ж важливо уточнити, чи злісний ви неплатник.

Справа в тому, що якщо була заборгованість по внесках на два-три дні, то до цієї категорії вас навряд чи можна віднести. А ось за весь час прострочення платежу на один і більше місяців насторожать фінансову організацію, тому вивчати документи вони будуть ретельно.

Сьогодні в інтернеті розміщені таблиці, де вказані організації, готові дати мікрокредити з поганою кредитною історією. Така послуга є прекрасним орієнтиром в ситуації, що склалася.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ

Якщо спробувати отримати кредит в банку звичайним шляхом, то можна втратити багато часу і сил. Спочатку зібрати пакет документів, потім чекати, коли ж банки прийме рішення, причому не факт, що в вашу користь. А тому ці умови для багатьох клієнтів як мінімум, незручні.

У той же час мікропозики видаються максимально швидко. Незручно те, що сума буде невеликою, і терміни також незначні. Але ж це означає, що досить швидко можна буде взяти ще один кредит.

ПЛЮСИ

 • Мікрофінансові організації не перевіряють кредитну історію.
 • Мікропозики дають можливість виправлення зіпсованою репутації. У деяких організаціях існують навіть спеціальні програми для клієнтів, що бажають поліпшити свою кредитну історію.
 • Мінімальні вимоги до позичальника.
 • На рішення про кредитування йде буквально 20-30 хвилин, але це в перший раз. В повторне звернення час очікування значно скорочується.
 • Важливо і те, що дострокове погашення такого виду кредиту дозволяється, ніяких штрафів.

Перш, ніж приступити до оформлення, потрібно обов’язково ознайомиться як з умовами, так і репутацією організації.

НЕДОЛІКИ

І, тим не менше, крім плюсів, у мікропозик також є і мінуси.

 • По-перше, одержувана сума великою бути не може. Хоча з іншого боку це і не мінус зовсім, адже меншу суму погасити простіше, а значить можна зробити наступну позику.
 • По-друге, фінансова організація, яка пропонує подібні послуги, працює на отримання прибутку, отже, відсотки будуть досить високі.

ВИПРАВЛЕННЯ КРЕДИТНОЇ ІСТОРІЇ

Відразу ж хочеться сказати, що повністю виправити те, що ви так «старанно» зіпсували, не вийде. Але все ж, спробувати щось для цього зробити варто.

Можна прийти в банк з доказами того, що ви виправилися і вже на протязі 2-3 років є відповідальним платником. Це можуть бути найрізноманітніші платежі, які проводилися регулярно без будь-яких затримок. Так само можна надати довідку про високу платоспроможність, що також банком буде розглянуто в позитивному ключі.

Також можна надати документальні аргументи причини неплатежу того позики, який зіпсував кредитну історію. Це може бути хвороба, затримка з / п роботодавцем, скорочення на роботі і багато іншого.

Надання депозитних рахунків, відкритих у банку, термін яких не менше року, також стануть доказом того, що клієнт став дисциплінованим платником.

Зрозуміло, що будь-який з цих випадків розглядається індивідуально. А тому, в тому випадку, якщо банк або мікрофінансових організація вирішить надати черговий кредит, то виплачувати його потрібно буде без будь-яких затримок. Адже повторне порушення боргових зобов’язань призведе до того, що більше ніколи не зможете отримати потрібну суму, так як будете внесені в «чорну книгу».

Через якийсь час, якщо не буде ніяких порушень, позитивний аспект все ж переважить те, що було до того, як ви виправилися.

Однак погана КІ може бути не тільки тому, що з якихось причин платіж не був проведений клієнтом, а через неуважність або помилки фахівця, що передає відомості про позичальника в бюро по кредитних історій.

Що б не опинитися в такому безглуздому положення, клієнту рекомендується періодично перевіряти свою КІ. Безкоштовно отримати доступ можна один раз на рік, це передбачено законодавством.

У тому випадку, коли банк запевняє, що не подавав неправдивої інформації, а клієнт – не порушував платіжного договору, доведеться звернутися до суду, який і прийме рішення про відмову в позові або ж про виправлення історії.

ВИДИ

Які види позик для отримання грошей сьогодні є найпопулярнішими?

До найбільш затребуваним можна віднести три види мікрокредитів, які виробляються на:

 • на банківський рахунок і / або карту;
 • WebMoney;
 • готівкою.

ЯК ОТРИМАТИ

Для того, щоб отримати кошти, потрібно буде звернутися в МФО (мікрофінансових організація). Фахівці МФО займаються саме такими ризикованими операціями, від яких «відхрещуються» банки. Тому тут отримати потрібну суму можуть практично все, навіть ті, у кого не дуже «чиста» кредитна історія.

Термінові мікропозики онлайн сьогодні також не проблема, так що оформити отримання можна не виходячи з дому.

Це означає – забути про таке неприємне факторі, як черга.

Хочеться відзначити, що онлайн позики є повноцінним кредитуванням, які оформляються в інтернеті. Справа в тому, що сучасні технології значно спрощують процес.

При цьому для отримання мікропозики все ж є умова – позичальникові не менше 21 року, з реєстрацією в тому населеному пункті, де розташована МФО.

One Response to Як отримати мікропозику з поганою кредитною історією

 • Де можна взяти кредит на карту з поганою кредитною історією?піткажіть дуже треба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?