Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як отримати кредитку без підтвердження доходу

Реклама обіцяє швидке і безпроблемне оформлення кредиток без будь-яких вимог до позичальника. Банки приймають заявки через інтернет, обіцяють безкоштовно привезти карту до вас додому і божаться, що для оформлення та отримання потрібен тільки паспорт.

Чи справді все так просто, чи це лише маркетинговий хід? І скільки доведеться переплатити за позбавлення від формальностей?

Де взяти таку карту?

Необхідно розуміти, що для банку будь-який кредит – це фінансовий ризик. І якби все було так просто, то таких статей, як ця, не існувало б. Всі б просто йшли в банк і отримували гроші, не тероризуючи інтернет питаннями.

clip_image001

Якщо у вас немає навіть неофіційного місця роботи, то далеко не кожен варіант кредиту "без підтвердження доходів» вам підійде. Під цими словами найчастіше мається на увазі, що не потрібна довідка про доходи. Однак наявність роботи побічно підтверджується. Наприклад, шляхом надання номера стаціонарного робочого телефону, назви організації-роботодавця.

Якщо ви можете повідомити такі відомості, то вам будуть раді Платинум Банк, Ренесанс, Російський Стандарт та інші.

Ще один спосіб – непряме підтвердження платоспроможності. Принесіть в банк закордонний паспорт з відмітками про виїзд за кордон не раніше, ніж рік тому, поліс КАСКО, тех.. паспорт на авто, довідку про наявність вкладу, свідоцтво про право на нерухомість.

Відмінний варіант, якщо ви працюєте неофіційно і не можете це підтвердити, – банківська виписка за останні 6 місяців, що відображає регулярні надходження коштів на ваш рахунок (розмір середньомісячних надходжень повинен дорівнювати заявленій вами сумі доходу). Це і є той самий «кредит по 2-м документам».

Є ймовірність, що банк видасть вам карту зі своєї ініціативи. Наприклад, якщо у вас відкритий вклад у цьому банку, або ви взяли у нього кредит і успішно виплатили. Якщо таке сталося, то не поспішайте відмовлятись. Швидше за все, вам, як постійному клієнтові, буде призначена приємна процентна ставка. І навіть якщо ліміт невеликий, є шанс, що з часом банк його збільшить.

Необов’язково відразу активувати карту, але нехай вона буде на «чорний» день. Тільки перед активацією обов’язково вивчіть тарифи (розмір комісій, вартість смс-інформування, платні страховки та ін.), Щоб надалі відключити непотрібні вам платні сервіси.

Що робити, якщо немає роботи

Не радимо давати в якості робочого номер телефону ваших знайомих, які представляться банку "бухгалтерією". Такі речі дуже легко перевірити. Інша справа, що за фактом вимога банку може виявитися не такою жорсткою, як заявлено. Все може вирішитись в індивідуальному порядку.

Можливо два варіанти подачі заявки – через відділення банку (або стійку в торгових центрах, аеропортах), або інтернет. Якщо ви подасте заявку через відділення, то співробітник підкаже, як вам бути. Можливо, для конкретно цього банку не принципово, щоб робочий телефон був саме стаціонарним.

Головне тут – не експериментувати самостійно, щоб банк при перевірці не заніс вас в чорний список за надання недостовірних даних. Якщо робочий стаціонарний номер телефону потрібний обов’язково, і ніяким іншим його не замінити, то менеджер вам про це скаже, і тоді доведеться звернутися в інший банк.

Другий варіант – це коли ви подаєте заявку через інтернет. Заявки влаштовані дуже хитро. Як правило, анкета представлена на декількох сторінках, і персональні дані (номер паспорта, адреса, телефон) доводиться вносити на перших сторінках. Якщо ви заповнили тільки ці відомості і відправили їх, а потім «передумали», то будьте впевнені, що вам передзвонять.

Співробітник банку ввічливо поцікавиться, чому ви не до кінця заповнили анкету, і запропонує відправити заявку разом. Поясніть причини (немає номера, немає роботи) і, можливо, вам розкажуть, як обійти вимоги і які альтернативні відомості можна надати.

Чим погана видача кредитки без підтвердження доходу?

Кредитний ліміт буде обмежений. У рекламі банк пообіцяє дати до 50 тис. гривень, але ви в будь-якому випадку так багато не отримаєте. 1 або 3, в кращому випадку 5 тис. – саме стільки зазвичай становить первісний кредитний ліміт при оформленні картки за паспортом.

Якщо активно користуєтесь кредиткою і вчасно погашати заборгованість, то банк буде періодично підвищувати ліміт. Інше питання, чи потрібен вам великий кредит за такі відсотки?

До речі, про відсотки. Якщо у вибраному банку ви ще не зарекомендували себе в якості гарного позичальника (не отримували там кредити, які успішно виплатили), то низькою ваша ставка точно не буде. Можете навіть не дивитися на мінімальний поріг ставки, він вказаний для тих, хто все-таки вирішить принести довідки про доходи, хоч вони і не є обов’язковими.

Нарешті, банки видають такі кредитки експрес-методом, оформляючи їх за 15 хвилин. Саме по собі це не погано, але ви отримаєте не іменну карту, що передбачає деякі незручності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?