Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як отримати кредит

За останні роки кредитування фізичних осіб стрімко росте в об’ємах. На що тільки люди не намагаються отримати кредит: на покупку квартир і автомобілів, на ремонт або навчання, на придбання побутової техніки та меблів і так далі. Сам по собі, кредит – це позика в товарній або ж грошовій формі, яку треба повернути зі сплатою відсотків. Безпроцентних позик не буває, за те, що користуєшся грошима фінансової організації завжди потрібно заплатити.

За кордоном життя в кредит є нормою, у нас люди ще тільки вчаться так жити, але все одно, кредитування розвинене дуже сильно. Тому багато людей хочуть дізнатися, як отримати кредит. Спочатку слід визначитися, на які цілі, він потрібен і яку суму потрібно взяти. Потім слід 2-kredit-nalichnyimi-bez-zaloga-v-dnepropetrovskeвибрати банк, де ви будете брати позику. У кожному банку є консультант, якому потрібно розповісти про свою проблему. Він запропонувати вам кілька програм, придатних для ваших потреб.

Вибір кредиту починається з вибору його оптимального варіанту. Для цього слід дізнатися, в якій сумі, його можуть видати і яку процентну ставку можуть запропонувати. Дуже низька ставка за відсотками повинна викликати підозрілість, так як фінансова організація своїх доходів ніколи не упускає і, швидше за все, доходи банку добираються різними супутніми послугами по позиці.

Слід дізнатися, в якій валюті видаються кошти. Найкраще отримати кредит в рублях. Коли валютні курси не стабільні, то можна втратити на конвертації великі гроші. Дізнайтеся, чи потрібні поручителі, краще вибирати позику без них або ж з мінімальним числом поручителів. Не зайвим буде поцікавитися, на який термін видаються позички і чи потрібен заставу у вашому випадку.

Якщо вас все влаштувало, то оформляйте позику. У питанні прийняття рішення фінансовою організацією про видачу позички багато факторів можуть зіграти свою вирішальну роль: професія позичальника, його доходи, стабільність робочої діяльності та багато іншого. Кожен громадянин, який вирішив отримати кредит повинен мати постійну прописку і постійне місце роботи.

На останньому місці роботи потрібен стаж не менше року або півроку, в різних фінансових організаціях свої умови. Також не повинно бути прострочень по раніше узятих кредитах і мати вік від 18 років. Сьогодні багато банки дають позики і пенсіонерам. Підготуйте всі потрібні документи, при їх заповненні вам повинен допомагати персональний консультант в банку.

Приводів для відмови може бути безліч. Це і погана кредитна історія , і відсутність офіційного стабільного доходу, і часта зміна роботи. Не видадуть кредит людям, у яких є судимість або ж вони знаходяться на даний момент під слідством. Якщо вашого доходу для отримання бажаної суми недостатньо, то можна привести поручителя.

Якщо сімейні стосунки не зареєстровані офіційно, то потрібно подумати, чи відображати свій сімейний стан при заповненні анкети або краще написати, що людина холостий. При досить великому доході побоюйтеся просити у фінансових організацій дуже малі суми на тривалий час. Це виглядає підозріло і у банку може виникнути думка, що позичальник або підробив документи або те, що він не вміє планувати свій бюджет.

Приводом для відмови може послужити навіть зовнішній вигляд позичальника і манера його поведінки. Чим більша сума, на яку ви претендуєте, тим зовнішній вигляд повинен бути презентабельнєє. У шортах і майці в банк йти несолідно. Але і золоті ланцюги, і хрести товщиною в палець тут теж недоречні. У більшості випадків вітається строгий стиль. Слідкуйте також за своєю мовою. Не потрібно дуже швидко говорити, треба завжди бути в собі впевненим і нікуди не поспішати.

Поделиться…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?