Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як отримати кредит з великим кредитним навантаженням.

Кредити та позики допомагають впоратися з важкими ситуаціями. Але що робити, якщо у вас вже є не один кредит? Як отримати кредит з великим кредитним навантаженням?

Насправді, це можливо. Головне, щоб заборгованості по новим кредитами не ускладнили життя ще більше. Адже іноді вони можуть призвести навіть до боргової ями, з якої дуже складно вибратися. Як наслідок великі борги і судові розгляди.

Перше, що допоможе вирішити фінансові труднощі, це проведення оптимізації кредитних ліній . З цією метою потрібно звернутися в банк за рефінансуванням .

imageБагато банків пропонують перекредитуватися власним клієнтам і позичальникам інших банків. При цьому ви зможете вирішити відразу кілька завдань:

  • скоротити кількість кредитів (наприклад, взяти один кредит і погасити кілька інших, після чого оплачувати потрібно буде тільки новий кредит);
  • здійснити перехід на більш вигідні умови та низьку процентну ставку (якщо ставка по новому кредиту вище, то робити рефінансування не варто).

При рефінансуванні з’являється можливість отримати кредит з великим кредитним навантаженням. Ви можете взяти новий кредит, який покриє ваші старі позики.

При цьому сума, видана банком, може перевищувати вашу заборгованість. У цьому випадку решта суми буде у вашому розпорядженні.

Банк, зі свого боку, теж має зиск: він зберігає свого клієнта або набуває нового в разі рефінансування кредитів в інших банках. Якщо в банк приходить власний клієнт, то при оформленні буде менше питань.

Процедура рефінансування клієнтів іншого банку трохи ускладнена, тому що з’являється необхідність у більш ретельній перевірці. Серед банків, які готові рефінансувати кредити клієнтів інших банків – Ощадбанк, Ідеябанк та інші.

Отримати кредит з великою кредитним навантаженням можна спробувати, відправивши заяви відразу в кілька банків . Можливо, що один з них дасть схвалення. Деякі люди вдаються до допомоги фінансових організацій, які надають швидкі позики.

У них набагато більше шансів отримати кредит, так як з документів найчастіше потрібно тільки паспорт. Однак, будьте обережні.

Якщо у вас вже багато кредитів і ви візьмете ще й швидку позику , то ви ризикуєте опинитися у важкій ситуації. Відсотки по таких позиках високі, а терміни повернення боргу короткі. В такому випадку навантаження на Ваш бюджет буде надзвичайно великим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?