Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як отримати кредит з поганою кредитною історією

У наш час кредити є самим простим і доступним способом отримати гроші, які так необхідні. Попит на позички дуже великий, але також багато і випадків, коли позичальники не виконують зобов’язань за кредитним договором. Тому фінансові установи намагаються захищати себе, заводячи на кожного клієнта кредитну історію. Вона заводиться і на фізичний, і на юридичну особу після першого кредиту і в ній зберігається інформація по виплатах та погашенню боргу. Зберігається п’ятнадцять років.

З гарною історією за кредитами отримати позику нескладно, але якщо людина в минулому мав затримки з погашення боргу або ж не платив борг взагалі, то у нього буде ця історія погана. І тому при зверненні в фінансову організацію, щоб одержати нову позику, такі люди отримують відмову. Потрібно знати, що через бюро кредитних історій відомості про попередні ваших позиках і всі деталі їх погашення стануть доступними для будь-якого банку, куди ви захочете звернутися за отриманням нової позики.

Тому не варто думати, що, зіпсувавши відносини з однією фінансовою організацією, іншу установу видасть вам гроші. Але БКІ – комерційна організація та відносини між ним і банками будуються на платній основі. Деякі банки економлять на всьому, щоб утриматися на плаву і не укладають із БКІ договір і позичальнику з поганою історією можна спробувати знайти таке фінансова установа, може бути, і вийде узяти там позику. Але майте на увазі, що позики в таких організаціях видаються під великі відсотки і на невеликі терміни.

article425Отримання кредиту з поганою кредитною історією все ж можливо. Якщо порушення за попереднім платежах були незначними, то краще всього звертатися в той банк, відносини з яким і зіпсували ваше добре ім’я. У позичальника, який не один раз користувався послугами саме цієї фінансової установи, а проблеми з погашенням боргу вийшли тільки на останньому кредиті, є великий шанс отримати нову позику. Потрібно поговорити з менеджером у банку та надати йому документи, які підтверджують вашу платоспроможність і цілком імовірно, що ви отримаєте кредит на звичайних умовах. Відмінним аргументом стане відкритий більше року тому в цьому банку строковий вклад.

Якщо ж кредитна історія настільки негативна і по попереднім виплатам були великі прострочення, то доведеться збирати доказ того, що на даний момент людина платоспроможний. Придадуться виписки про оплату різних рахунків за останні два або три роки. Дуже добре, якщо ви зможете переконати фінансову установу в тому, що прострочення відбувалися не з вашої вини. Такими причинами може бути хвороба, скорочення з роботи, затримка зарплати. Особливо вітається, якщо позичальник нову роботу знайшов дуже швидко і зміг погасити свій борг.

Якщо ж у вас зовсім немає часу виправляти свою кредитну історію, то шукайте банки, які видають позики таким клієнтам. Іпотечну позику або автокредит ніхто, звичайно, не дасть, але невелику суму, в межах ста тисяч рублів, отримати можна. Але ці фінансові організації компенсують свій ризик за рахунок підвищення процентних ставок або різних комісій за позиками та умови для майбутнього боржника будуть важкими.

Надання застави, який коштує набагато більше, ніж сума по кредиту, є для більшості фінансових установ найпереконливішим аргументом. І тоді багато банків і уваги не стануть звертати на погану кредитну історію. Якщо ж все вищесказане було випробувано, але все одно ви отримуєте відмову за відмовою, то зверніться до кредитних брокерів. За деякий відсоток від суми позики вони допоможуть знайти фінансову установу, яка зможе видати гроші. Зазвичай брокери беруть від десяти до п’ятнадцяти відсотків за свої послуги. Платити їм слід тільки після того, як кредит у вас буде на руках і ніякої передоплати давати не потрібно, інакше можна нарватися на шахраїв. Існують ще мікропозик і мікрокредити, де погана історія за кредитами компенсується дуже високою ставкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?