Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як отримати кредит з 18 років військовозобов’язаним чоловікам

Незважаючи на те, що мінімальний вік позичальника, які вказують банки в буклетах і на сайтах, часто становить 18 років, отримати кредит молодому чоловікові досить складно. Нерідко навіть клієнтові 21 року банки відмовляють в грошах. І причина цього – не лише можлива "несерйозність" молодої людини і відсутність хорошої постійної роботи та освіти, але і швидкий призов в армію. У цьому випадку навіть відповідальний позичальник може зникнути з поля зору банку на 1-1,5 року.

І та, й інша причина грає свою роль, і 18-річним людям досить складно взяти гроші в борг навіть на покупку якого-небудь недорогого товару (наприклад, телефону).

Однак в 18 років деякі молоді люди вже мають постійну роботу, заводять сім’ю і дітей і можуть нести повну відповідальність за свої дії. Відповідно, і кредит отримати вони мають право. Але як взяти кредит з 18 років?

– У банку

На даний момент кредит військовозобов’язаним видається практично скрізь ( в тому числі, і в Ощадбанку , де діє цілий комплекс молодіжних програм). Однак у цьому випадку ви можете розраховувати тільки на невелику суму (наприклад, на кілька тисяч рублів на покупку телевізора або телефону). Можливий і освітній кредит, який дозволить взяти велику суму з відстрочкою на 5 років і одночасно захистить інтереси банку.
Що робити, якщо вам потрібна велика сума?vzyat

В першу чергу, вам необхідно довести банку, що ви зможете виплатити всю суму до того, як вас заберуть в армію. Кредит військовозобов’язаним видається, наприклад, у випадку, якщо ви вчитеся в вузі чи іншому навчальному закладі. У даній ситуації необхідно принести не тільки довідку з навчального закладу (поряд з довідкою про доходи – до всього іншого ви повинні мати постійну роботу), але і характеристику з місця навчання. Хороша характеристика послужить додатковим "плюсом" при рішенні про видачу кредиту. Так банк буде більш "впевнений" у тому, що вас не виключать з вузу, і ви будете змушені відправитися в армію.

Велике значення має і термін кредитування. Банк навряд чи ризикне видавати кредит на кілька років. Швидше за все, це буде півроку-рік і відповідна сума.

Подавати заявку на кредит найкраще в кілька організацій. Якщо мова йде про споживче кредитування, у вас навряд чи зажадають заставу або інше забезпечення – банк швидше відмовить, якщо ви не будете задовольняти його вимогам. Якщо це велика сума (освітній, автокредит, іпотека), вам буде потрібно забезпечення. Наявність власного майна або майна батьків, яке можна закласти, буде великою перевагою.

– У мікрофінансової організації

Мікрофінансові організації працюють навіть із самими "ризикованими" категоріями клієнтів, в тому числі видаючи кредит військовозобов’язаним. У цьому випадку, правда, ви зможете сподіватися лише на невелику суму (максимум – 100 тисяч рублів) під дуже великий відсоток і на короткий термін. У рік ставка може бути вище 100%.

Мікрофінансові організації не вимагають ніяких інших документів, крім паспорта. Вам достатньо зайти в офіс, оформити заявку і отримати гроші. Віддавати борг, правда, доведеться дуже скоро і з високими відсотками, але якщо іншого виходу немає, підійде і такий варіант.

Якщо чи інший шлях?

Звичайно. Але користуватися ним стоїть лише в тому випадку, якщо ви впевнені в своїх силах. Кредит можна оформити на іншу людину – родича, друга, що відслужило в армії, знайомого, після чого просто виплачувати гроші за нього.

Якщо нікого зі знайомих, згодних на таку, немає, а вам банк відмовляє, краще всього трохи почекати з кредитом і купити те, що ви хочете, після армії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?