Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як отримати кредит по телефону

Якщо ви зіткнулися з фінансовими труднощами, то кредитування буде вирішенням вашої проблеми. Якщо гроші потрібні дуже терміново, то варто звернути увагу на експрес-кредити через Інтернет. Зазвичай це невелика позика і надається вона на невеликий термін. Оформити таку позику можна не лише у відділенні банку, можна оформити кредит по телефону.

Для цього слід зателефонувати співробітникові банку. Банківські службовці приймають позитивне рішення і дзвонять вам знову ж по телефону і просять клієнта відвідати фінансова установа. Додому гроші не принесе ніхто, адже при оформленні будь-якого кредиту необхідно присутність позичальника.

article414Ці термінові кредити, які оформляються в онлайновому або телефонному форматі, створені для того, щоб заощадити грошові витрати і час на комісію співробітників фінансової установи. Але клієнтові все одно необхідно своєю рукою підписувати договір на отримання позики. Це означає, що якщо банк і вирішить видати вам кредит по телефону, але поштою гроші не вишле вам додому. Відомості про видачу вам грошей з’являться на сторінці сайту банку, і майбутній боржник зможе ознайомитися особисто з умовами оформлення позички, розміром першого внеску і різними іншими умовами.

Після того, як ви зателефонуєте в банк, почекайте, поки з вами зв’яжуться його представники і пояснять всі правила і тонкощі оформлення такого кредиту. На офіційній веб-сторінці будь-якого кредитної установи повинні бути відомості про цю послугу. Експрес-позички враховують дохід всіх членів сім’ї клієнта і його дохід, в найпершу чергу. Розміри платежів клієнт підбирає самостійно. Краще всього оформляти таку позику в банках, які себе вже позитивно зарекомендували в якості надійних партнерів.

Якщо кандидатура позичальника відповідає всім вимогам фінансової установи, то процедура оформлення кредиту великої праці не складає. Майбутньому боржнику повинно бути не менше, ніж 17 років і не більше, ніж 70 років. Стаж роботи повинен становити не менше трьох місяців. Отримати кредит по телефону можна через банкомати або банківські філії. Звертайте свою увагу і на комісію тих банківських терміналів, якими користуєтеся.

Дуже важливо ознайомитися з умовами, викладеними в договорі. Звичайно, без юриста дуже складно зрозуміти всі тонкощі і нюанси, але ключові умови у вигляді тривалості кредиту, процентної ставки і пені треба знати, щоб не стати боржником довічно. Визначтеся, яка сума вам потрібна. Не варто займати грошей більше, ніж потрібно. Адже відсотки і пеня за позикою можуть збільшуватися по експоненті. Якщо є сумніви, що можете борг не виплатити, то краще його і не беріть.

Розгляньте пропозиції багатьох банків, не варто зупинятися тільки на одному. Зіставте умови кожного, і може бути, що в іншій фінансовій установі будуть менше процентні ставки. Не можна ніколи пересилати по Інтернету свої паролі в систему і коди доступу. Свої документи передавати стороннім також не слід. До початку оформлення позики слід ретельно спланувати терміни, в які буде погашатися борг.

Якщо ви точно впевнені, що ця позика вам потрібен, і ви зможете його погашати, то сміливо замовляйте кредит по телефону. І вже скоро ви без усякої тяганини отримаєте потрібну суму. Після телефонних переговорів з банківськими службовцями потрібно заповнити заяву на отримання коштів. У стандартній заявці наявні обов’язкові поля, де позичальник прописує всі свої дані: ПІБ, дату народження, громадянство, стать, паспортні дані, свою діяльність та інше. Обов’язково вказуєте тип потрібного вам кредиту та розмір свого щомісячного доходу. Якщо позика оформляється в експрес-форматі, то банківська установа може вимагати у вас адресу вашої електронної пошти та додаткові телефони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?