Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як отримати кредит пенсіонерам без довідок і поручителів?

В даний час більшість банків, що заслужили довіру своїх постійних клієнтів, готові надати допомогу в наданні позикових коштів для багатьох категорій клієнтів. Вихід на пенсію більше не є підставою для відмови при заявці на отримання потрібної суми.

Умови

Кредит для осіб похилого віку може бути наданий на будь-які цілі. Мінімальна сума невелика, її розмір становить від 1000 до 4500, максимальна – близько 50 000 і більше в залежності від умов обраного кредитної установи.

Термін дії договору не перевищує, як правило, 5 років, але може досягати і 7 років. Надання додаткового майна в якості забезпечення або залучення третіх осіб як поручителів не обов’язково.

Комісійні виплати за надання даних банківських послуг не стягуються, штрафні санкції за дострокове повне або часткове погашення не передбачені.


Де взяти? 

Багато банків надають особам похилого віку кредит готівкою без довідок та поручителів.

У більшості випадків отримати позикові кошти можуть пенсіонери до 70 років, маючи в наявності один лише паспорт.

Цілком можливо оформити кредит для пенсіонерів без поручителів в Ощадбанку. Особливо за умови, що клієнту перераховуються пенсійні виплати на картку банку.

Вимоги до позичальників

Потенційні претенденти на отримання позикових коштів повинні мати громадянство України з відповідною реєстрацією.

Максимальний вік для осіб пенсійного віку, необхідний для отримання кредиту, залежить від умов обраного банку. Може досягати і 75 років.

Багато організацій готові співпрацювати з громадянами, яким на момент погашення боргових зобов’язань буде більше 65 років.

Нерідко мова ведеться про працюючих пенсіонерів. Враховуючи той факт, що більшість установ використовують індивідуальний підхід до кожного клієнта, більш детальну інформацію варто отримати у відділеннях банку.

Вітається наявність позитивної кредитної історії.

На який термін банк видає кредит? 

У більшості своїй банки укладають кредитні договори, у тому числі і з особами похилого віку, на термін до 5 років. У деяких випадках період дії подібної угоди досягає 7 років.

Плюси і мінуси

Перевагою програм кредитування пенсіонерів є наявність самої подібної банківської послуги.

Раніше банки вкрай неохоче видавали позикові кошти непрацюючим особам.

Розмір банківської ставки для укладання договорів з особами похилого віку не відрізняється від інших кредитів, виданих іншим категоріям клієнтів. Однак загальна сума позикових коштів може бути істотно нижчою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?