Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як отримати кредит на електронний гаманець.

Все більше споживачів мають онлайн-гаманці. І розміщенні на них електронні гроші практично нічим не відрізняються від справжніх купюр – з їх допомогою можна оплачувати послуги і купувати товари в Інтернеті або ж переводити їх. Якщо ж суми не вистачає, то можна отримати позику на електронний гаманець. Про те, як це зробити – читайте нижче.

Особливості позик на електронні гаманці.

clip_image001Сьогодні отримати кредит онлайн – не складе труднощів. Більш того, це значно простіше і швидше, ніж оформлення кредиту в банківській організації. А все тому, що позики на електронні гаманці:

· видають максимально швидко – від заповнення заявки до отримання грошей може пройти півгодини;

· необхідний мінімальний пакет документів – ніяких довідок про доходи не потрібно, тільки паспорт з реєстрацією, у ряді випадків другий документ, що підтверджує особу;

· не вимагають хорошої кредитної історії – часто, нею взагалі не цікавляться;

· можна отримати, перебуваючи в будь-якій точці світу, а зовсім не за адресою прописки.

Чи є мінуси в кредитування на електронні гаманці? Безумовно! Головний – це високий відсоток по кредиту. Адже ті ж 0,5-2% в день обертаються в більш ніж 200% річних.
Є ще моменти, що стосуються безпеки проведення кредитних операцій – адже доводиться вказувати свої персональні дані. І, власне, необхідний час на реєстрацію в різних платіжних системах.

Як оформити позику в системі WebMoney.

Небагато власники електронних гаманців в системі Вебмані знають, що можуть отримати позикові гроші. Для цього потрібно:

· Отримати атестат не нижче початкового. Тобто мається на увазі підтвердження паспортних даних відправкою сканів або кольорових фотографій документів.

· Потім необхідно перейти в той розділ Вебмані, де учасники системи кредитують інших користувачів. Саме такі ж власники електронних гаманців надають гроші в борг.

· Відсоток по кредиту можна встановити самостійно, орієнтуючись при цьому на середні значення, щоб були бажаючі прокредитувати.

· Взятими в кредит коштами можна розплачуватися в інтернеті або ж виводити на банківську карту. При цьому борг потрібно погасити в строк, в іншому випадку гаманець блокується – будь-які надходження на нього будуть автоматично перераховуватися кредитору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?