Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як отримати кредит без стажу роботи (або зі стажем 1-3 місяці)

Часта зміна роботи, «сіра» зарплата, відсутність офіційного працевлаштування, без якого неможливо отримати довідку про доходи, робить часом неможливим отримання кредиту. Переважна більшість банків вимагають від потенційних позичальників наявність та довідки відповідної форми, і трудового стажу від 3 місяців до півроку. На жаль, не всі майбутні клієнти, зацікавлені в позиці, відповідають цим умовам, навіть маючи хороший дохід.

Втім, банки, чудово розуміючи ситуацію, що склалася, йдуть назустріч настільки великої частини аудиторії та пропонують особливі програми кредитування, скористатися якими можна без офіційного працевлаштування, стажу та підтверджених доходів.

Кредит без стажу роботи можна отримати у більшості комерційних банків. Мова йде про таких організаціях, як «Тінькофф Кредитні Системи», «Російський Стандарт», «Хоум Кредит» і т.д.

Як отримати кредит без стажу або з маленьким стажем роботи?

В першу чергу, варто врахувати, що кредит такого виду обійдеться позичальникові дорожче, ніж звичайний. Видаючи гроші клієнтам, які не можуть довести, що мають дохід і повернуть гроші в строк, банк намагається застрахувати себе від можливих ризиків підвищеною відсотковою ставкою. Ставка в таких програмах може відрізнятися від ставок за звичайними кредитами в 1,5-2 рази.

Друге, що потрібно розуміти, – це ймовірність яких прихованих комісій та інших витрат. Приміром, у банку у вас можуть зажадати оформити страховку.

І, нарешті, третє – це сума, яку ви маєте право взяти в банку без довідок про доходи та стажі . Навряд чи у вас вийде взяти іпотеку або споживчий кредит на суму від півмільйона рублів, проте ви зможете отримати кредит готівкою, позику на покупку побутової або комп’ютерної техніки і навіть автокредит.

Для того, щоб взяти таку позику, вам необхідно вибрати програму і звернутися в найближче відділення банку, взявши з собою паспорт. Цілком імовірно, що ви зможете отримати гроші, маючи при собі лише один або два документа, однак у вас можуть зажадати й інші папери. Уточнити список документів та інші вимоги банку можна у його офісі, або на офіційному сайті.

Час оформлення договору обмежене одним днем. У банку вам необхідно буде надати паспорт та інші документи (якщо вони потрібні), заповнити анкету-заяву, в якій ви можете вказати свій дохід без будь-якого підтвердження, і дочекатися рішення. Рішення приймають на основі вказаних вами даних. У певних випадках перевіряють і кредитну історію. Якщо у вас були проблеми з виплатою попереднього кредиту, можуть виникнути деякі труднощі.

У випадку, якщо ви з якоїсь причини не можете або не хочете брати стандартний кредит в банку, у вас є альтернатива – кредитні карти. Сьогодні оформити таку картку можна практично в будь-який відносно нової кредитної організації без будь-яких довідок. Багато карти дозволяють взяти невеликий кредит і віддати гроші без відсотків протягом одного-двох місяців.

Якщо ж і "кредитку" взяти не виходить, можна спробувати взяти мікропозик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?