Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як отримати кредит без довідок готівковими коштами?

У нинішні часи далеко не кожна людина володіє можливістю придбати якийсь товар готівковими коштами. Тут стає корисним таке поняття, як кредит – певна грошова сума, яка надається фізичній або юридичній особі фінансових установою. У свою чергу фізична / юридична особа при взятті кредиту зобов’язується виконувати свої зобов’язання перед банком, тобто своєчасно виплачувати обов’язкові платежі, а також у повному обсязі повернути фінансової організації всю суму з відсотками.

Як правило, отримання від банку кредитної суми припускає обов’язкове відвідування відділення фінансової установи, а також збір товстого пакету документів і спілкування з консультантом. Часто саме паперова тяганина є основною перепоною на шляху до отримання позикової суми грошей. Коли людина бажає оформити кредит, їй clip_image001доводиться надавати не тільки паспорт та інші документи, що засвідчують особу позичальника, але ще й довідки про доходи позичальника, причому як офіційні, так і додаткові. Зазвичай на збір необхідних документів йде кілька днів, і то – в кращому випадку. Додатково до всього обтяжувати Ваші стосунки з фінансових установою можуть ще зарплати в «конвертах», у зв’язку з чим банк може брати до уваги тільки офіційний дохід.

У наш час банки готові піти назустріч своєму клієнтові, давши можливість отримати кредит без довідок готівкою. Варто відзначити, що позитивна кредитна історія в такому випадку може послужити гідною підставою для кредитної організації, щоб видати кредитну суму. Варто відзначити, що саме такі позики без довідок можуть видаватись банками без зайвої тяганини, причому з мінімальним набором документів. В експрес-кредитуванні є достатня кількість позитивних сторін. Цей спосіб ідеально підходить для швидкого отримання кредиту. У зв’язку з тим, що в сучасному світі кредитування активно діють нечесні банки та інші фінансові організації, варто дуже ретельно займатись пошуком необхідного місця, де можна оформити найбільш вигідний для вас кредит .

Але є також і недоліки у такої позики. Так, доведеться викласти в анкеті інформацію про доходи, а також більше заплатити , так як ставки по експрес-кредиту вище, ніж в отриманні звичайного кредиту. До того ж термін кредитування може бути невеликим.

У тому випадку, якщо ви бажаєте оформити в банку експрес кредит готівкою без довідки про доходи, будьте готові переплатити банку за ризик, на який він йде.

Величезною перевагою отримання кредиту без довідок є відсутність поручителя та застави. Варто звернути увагу на те, що подібне економить значну частину Вашого часу.

Основні характеристики кредиту без довідок

Необхідно сказати, що швидкій позиці, тобто кредиту без довідок готівковими коштами характерні деякі корисні особливості.

У зв’язку з цим термін кредитування встановлюється, як правило, до п’яти років. Також варто звернути увагу на те, чи не будуть застосовуватись штрафні санкції у випадку, якщо кредит буде погашатися достроково.

Отримати кредит без довідок і швидко можна як правило в гривнях. При оформленні експрес-кредиту варто завжди бути пильним, і звертати увагу на всі комісії за кредитним договором, навіть якщо вони пописати в договорі неймовірно дрібним шрифтом (як люблять це робити фінансові організації, посилаючись на великий обсяг інформації). Уважно ознайомтесь з нюансами договору. Подібне детальне ознайомлення необхідно потім, щоб заздалегідь знати про всі разових, щомісячних комісіях, винагороди банку, внески і т. д.

Перед тим, як взяти експрес-кредит, бажано проконсультуватись з кредитним брокером, який заздалегідь сповістить Вас про всі «підводні камені», які очікують на шляху кредитування.

Нюанси при отриманні експрес-кредиту

  • Терміни кредитування можуть досягати 5 років;
  • Максимальна сума кредиту може становити 50000 гривень;
  • Ставка – від 17% і вище;
  • Заявка по експрес-кредиту розглядається протягом одного дня;
  • Кредит готівкою без довідок оформляється тільки з паспортом (інші посвідчення особи не підходять);
  • Фінансова установа задає мінімальну кількість питань;
  • Клієнт (позичальник) може погасити кредит достроково.

Документи, необхідні для отримання експрес-кредиту:

  • Паспорт громадянина України;
  • Анкета заявника на отримання кредиту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?