Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як отримати кредит без довідки про доходи?

Багато позичальників при оформленні кредиту з різних причин не можуть надати довідку про доходи. Хтось отримує зарплату в конверті, а хтось живе на дохід від здачі нерухомості. У будь-якому випадку вихід є, і деякі банки сьогодні надає кредити без такої довідки.

Як правило, кредити, для одержання яких не потрібне підтвердження доходу, мають невеликі суми і великі ставки. Наприклад, оформити кредитну карту практично завжди можна без надання довідки, проте ставки по ній будуть починатися від 40-50% річних.

Якщо ж ви хочете отримати більшу суму під невеликий відсоток, існує ще кілька спосіб підтвердити свій дохід.

  • По-перше, ви можете отримати довідку за формою банку. Це документ вільної форми, в якому вказується ваш реальний дохід. Підписує його роботодавець. Зазвичай підписати таку довідку начальство погоджується охочіше, ніж зробити офіційну довідку.
  • Якщо ви хочете оформити кредит в банку, через який отримуєте зарплату, то менеджеру достатньо буде вивчити виписку по вашого банківського рахунку. Банк бачить, скільки грошей і з якою частотою надходить на ваше ім’я, тому додаткові документи йому не знадобляться.
  • Якщо ж офіційної зарплати у вас немає, але є інші джерела доходу, наприклад, здача житла в оренду, ви можете вказати їх в анкеті-заявці. Тоді банк попросить вас надати виписку з банківського рахунку, на який надходять кошти від ренти або інші докази того, що гроші у вас є. Те ж саме стосується пенсії, стипендії чи інших видів доходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?