Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як отримати безвідсотковий кредит на покупки?

Сьогодні практично будь-який товар або послугу можна придбати в кредит, при цьому багато продавців пропонують оформити безвідсотковий кредит або розстрочку на покупку. Чим відрізняються ці поняття одне від одного? Головне розходження полягає в тому, що розстрочку може оформити тільки магазин, якщо у відносини між покупцем і продавцем втручається третя особа, тобто банк, то мова йде вже про кредит.

Варто мати на увазі, що якщо товар ви купуєте через банк, то вся інформація про виплати фіксуватиметься у вашій кредитній історії.
Для того, щоб не переплачувати за оформленою розстрочення або безвідсотковому кредиту, потрібно значити кілька правил.

  • По-перше, не погоджуйтеся на придбання додаткових послуг. Банку і магазину треба на чомусь заробляти, тому, швидше за все, разом з товаром вам запропонують оформити додаткову гарантію або страховку. Не погоджуйтеся на цю покупку, якщо вона вам не потрібна. Якщо менеджер банку або продавець у магазині будуть запевняти вас, що без страховки вони не оформляють розстрочку і не відпускають товар, звертайтеся до адміністратора магазину. Як правило, на цьому етапі спори вирішуються. Нав’язувати додаткові послуги вам ніхто не має право, як і відмовити у продажу товару, оскільки мова йде про договір публічної оферти.
    Відмовтеся також від додаткових карт. Банки часто пропонують оформити на додаток до кредитну карту, відсоток по якій, як правило, виявляється дуже високим. При цьому вас будуть запевняти, що карту можна і зовсім не активувати. Однак у вашій кредитній історії вона буде значитися, як виданий кредит.
  • По-друге, не забувайте вчасно вносити щомісячний платіж. Штрафні санкції, передбачені за несвоєчасне погашення боргу, можуть істотно збільшити вартість товару. Крім того, якщо розстрочка оформлена через банк, заборгованість псує вашу кредитну історію і в майбутньому жодна кредитна організація не захоче мати з вами справу, або буде пропонувати високий відсоток.
  • І останній пункт. Уважно вивчіть способи внесення платежів. Наприклад, деякі банки списують комісію, якщо платежі надходять через термінал, а не через касу. Може бути встановлена комісія за погашення боргу з карт сторонніх банків і т.д. Щоб не переплачувати за покупку, потрібно вибрати вид платежів, з яких не стягується комісія.

Якщо ви будете дотримуватися цих правил, то переплачувати за розстрочку не доведеться, а товар дістанеться вам по своїй вигідній ціні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?