Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як отримати автокредит без стажу роботи.

Останнім часом стало дуже популярним оформляти цільові кредити на придбання автотранспорту. Автомобіль здатний змінити життя людини, надаючи йому можливість бути більш мобільним і економити дорогоцінний час. Якщо ви маєте постійне джерело доходу, то вам не складе великих труднощів взяти в банку кредит на купівлю автомобіля.

clip_image002

Але бувають різні життєві ситуації, коли, наприклад, людина працевлаштована неофіційно або нещодавно звільнилась з роботи, але їй терміново треба купити автомобіль. І саме про цей випадок і піде мова в статті.

Як отримати автокредит не маючи роботи

Варто врахувати, що далеко не всі банки готові надати автокредит особі, яка не працевлаштована. Але все ж такі організації існують і вони готові видати автокредит без роботи і підтвердження доходів офіційної довідкою. Але такі банки висувають свої умови, які набагато жорсткіше, якщо порівнювати з кредитуванням працюючих осіб.

Більшість вітчизняних банків, які відчувають брак в позичальниках, готові видавати автокредити особам, які не мають стажу роботи. У таких кредитів можна спостерігати досить завищену процентну ставку і в більшості випадків сума позики є досить обмеженою. Якщо порівнювати зі споживчими кредитами для працюючих людей, то річні процентні ставки кредитів, що видаються людям без стажу роботи, будуть вище на 5-10% і вище.

Такі високі ставки позик банки пояснюють своїми ризиками, якими вони себе обтяжують при видачі непрацюючому позичальнику кредит. З цією ж метою обмежується сума видаваного кредиту. Також при визначенні процентної ставки кредиту буде враховуватися ваша кредитна історія. Якщо позичальник планує взяти кредит перший раз, то йому доведеться довго чекати результат, так як служба безпеки банку буде дуже ретельно перевіряти вашу історію.

Експрес-кредити

Якщо клієнтові, який не має роботу, терміново потрібна деяка сума грошей, то в банку можна скористатися експрес-кредитом. Такі кредити розглядаються досить швидко. Потенційному позичальникові необхідно буде надати документи, що засвідчують особистість (у тому числі підтверджують місце прописки) та номери телефонів друзів і родичів, які могли б підтвердити платоспроможність позичальника. Але у таких кредитів велика процентна ставка й існує ліміт видаваної суми, який досить не високий.

Онлайн-кредити

Процентна ставка при онлайн-кредитуванні також дуже велика. Але це один з найпопулярніших видів кредитів для осіб, що не мають можливість підтвердити місце роботи і суму доходів. Такий вид кредитування може не підійти для покупки машини, тому що він не передбачає високих позик і видається на короткий час.

Кредит під заставу майна

Ідеальним виходом для непрацюючих позичальників, є заставний кредит або автокредит без стажу роботи. Такий кредит видається практично на будь-які цілі і характеризується ставками стандартного розміру, які відповідають цілям автокредитування без завищених процентних ставок.

Такі кредити пропонує переважна більшість банків. При заставному кредитуванні ризик банків мінімальний. Ідея таких кредитів полягає в тому, що клієнт залишає банку в заставу своє майно. Тому, купуючи автомобіль і не маючи можливість надати довідку з місця роботи, можна закласти що-небудь зі свого майна. Величина видаваного кредиту в цьому випадку буде залежати від вартості майна, залишеного в заставу.

Якщо у вас немає стажу і постійної роботи, і ви плануєте брати кредит, то перед покупкою ретельно проаналізуйте важливість вашого придбання і вивчіть всі підводні камені автокредиту. Перш, ніж взяти кредит, подумайте, чи зможете ви щомісяця оплачувати необхідну суму і не опинитеся ви згодом неплатоспроможним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?