Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як оплатити комунальні рахунки швидко і без комісії

Інтернет-банкінг дозволяє швидко і зручно сплачувати рахунки ЖКГ з дому. Як формувати платіжку? Що таке шаблони платежів і регулярні платежі? 

Для вашої зручності в інтернет-банкінгу реалізовані додаткові сервіси: шаблони і регулярні платежі. 

Сама основна перевага оплати рахунків ЖКГ допомогою Інтернет-банкінга- це економія часу і сил. Адже, щоб оплатити послуги, не потрібно відвідувати відділення, стояти в черзі до каси. Провести оплату ви зможете будинку або по дорозі на роботу, або просто сидячи в кафе, головне – мати доступ до інтернету. Оплата рахунків ЖКГ в більшості інтернет-банкінгів здійснюється безкоштовно. Можна оплатити в будь-який день, включаючи вихідний. В будь-який час. Квитанція підтягується автоматично – досить ввести одне значення.

Крім цього, в інтернет-банкінгу можна здійснити будь-який платіж або переказ грошей по Україні – поповнити рахунок мамі чи оплатити навчання, купити туристичну путівку і т.д. Крім цього можна задати розклад платежів: за датою і сумою. Щоб зробити потрібний платіж регулярним, необхідно вказати дату і періодичність проведення платежу, яку ви завжди зможете переглянути у своєму фінансовому календарі. За допомогою інтернет-банкінгу ви без зусиль правильно підрахуєте суму до оплати з актуальних тарифами. Можна налаштувати регулярний платіж, за календарем і платіж буде виконуватися сам з повідомленням на смс або електронну пошту.

Ще однією перевагою інтернет-банкінгу є фізична і фінансова безпека завдяки тому, що вам не потрібно знімати готівку і нести їх в касу, а самі системи онлайн-платежів використовують сучасні та надійні засоби безпеки: захищене з’єднання, віртуальна клавіатура, одноразовий пароль та інші.

Джерело: Prostobank.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?