Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як оголосити себе банкрутом.

Один чоловік оформив кредит на покупку побутової техніки, і не відразу звернув увагу на всі деталі, потім, коли всі нюанси були виявлені, виявилося, що кредит цей жахливо дорогий. Чи мислимо, при сумі кредиту 800 гривень, виплата через три місяці повинна була бути 1200 гривень, тобто майже 200 відсотків річних! Громадянин був настільки обурений такою нахабністю, що не платив дану суму рівно рік. Через 12 місяців, він дізнався, що в справу вступив більш серйозний кредитний союз, а фінустанова де був оформлений кредит, мабуть, його дочірня структура. Якщо раніше дзвінки з банку звучали раз в три місяці, то тепер вони стали звучати кожні три дні, а потім і кожних півгодини. Хоча кредит громадянин виплатив, він повернув фінустанові все 1200 гривень, тільки протягом року, а не трьох місяців, вийшло, що ставка склала 50 відсотків річних, а не 200. Природно сума з урахуванням усіх пені та штрафів була куди більше, окрилений власної справедливістю, громадянин і не збирався нічого більше платити. Після того, як банк отримав свої 1200 гривень, особливу увагу до цього клієнту було втрачено.

І все б нічого, якщо б цьому ж громадянину не знадобився ще один кредит на велику суму, ніж попередній. Зі зрозумілих причин він не став звертатися в той же банк, де брил попередній позику. Звернувшись, ще п’ять подібних фінустанов, в трьох з них він отримав відмову, мабуть вони були проінформовані про невдачі даного кредитоотримувача.

Два банки погодилися видати кредит, але попередньо перевірили досконально всі документи, і навіть рахунки за мобільний телефон. Отримати новий кредит вдалося, але було досить важко морально.
Новий виток історії почався, коли в адресу нашого недолугого громадянина прийшла повістка в суд, в якій говорилося, що платник відмовився від виконання зобов’язань і за весь час не вніс жодного платежу в рахунок погашення боргу. Що природно було не правдою.

Борг був повернутий, а пеню ніхто платити, і не збирався, так що зобов’язання були виконані. Адже при оформленні кредиту було заявлено про 25 відсотків річних, а на ділі вийшло всі 200%!

Насамперед громадянин відшукав квитанцію про те, що сума 1200 гривень була погашена. І тепер сміливо можна відправлятися на боротьбу з недобросовісними кредиторами і судовою системою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?