Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як оформити банківські послуги онлайн?

«Ще п’ять років тому, щоб підібрати собі якийсь банківський продукт, будь то кредитна карта або депозит , споживачеві необхідно було відвідати відділення банку – отримати інформацію з різного роду рекламних та інформаційних матеріалів, поспілкуватися з менеджером. Зараз цю проблему вирішують сайти самих же банків або тематичні сайти, де зібрана і зручно згрупована інформація по цікавлять вас банківським продуктам.

На сайті банку необхідно залишити персональну інформацію про себе і ваших потребах – написати про те, як вас звуть, в якому місті ви проживаєте, яка сума кредиту вам потрібна тощо.

Але час іде, і навіть неповороткі банки воліють міняти надання своїх же послуг. За останній рік більшість роздрібних великих банків підготували гарну інфраструктуру по віддаленій роботі з потенційними та існуючими клієнтами. Таким чином, ви можете вибрати і замовити банківський продукт, не виходячи зі свого будинку або офісу – достатньо зайти на сайт банку, в якому ви хочете щось замовити, знайти цікавий продукт, bigнаприклад кредитну картку, і замовити її онлайн.

На сайті банку необхідно буде залишити персональну інформацію про себе і ваших потребах – написати про те, як вас звуть, в якому місті ви проживаєте, яка сума кредиту вам потрібна тощо. Після цього з вами зв’яжеться контакт-центр банку у зручний для вас час – задасть вам ще додаткові питання, попросить підготувати потрібний пакет документів, запросить найближчим до вас відділення. Візит в банк вже не займе багато часу, і швидше за все, буде необхідний тільки один раз, власне для підписання договору на надання банківської послуги.

Добре якщо ви знаєте, який банк вам необхідний, яка пропозиція найвигідніша для вас. Правда це буває досить рідко і споживачеві доводиться «бігати» по сайтах різних банків, порівнювати їх послуги, знаходити ці найзаповітніші сторіночки, де можна замовити онлайн банківську послугу. Цю проблему вирішує зручний сервіс – « Фінансовий супермаркет », який дозволяє вам в одному місці підібрати, порівняти і головне – замовити банківські послуги різних банків.

Інформація, представлена ​​в даному сервісі, є актуальною і, головне, достовірної – без жодних банківських маркетингових вивертів. Ви можете не хвилюватися, що замовляєте «кота в мішку». Тобто, кредитну картку під 0,001% річних, а насправді під 48% річних, адже сервіс вже зробив всю роботу за вас – порахував всі витрати на отримання тієї чи іншої кредитної картки, і звів все в єдиний показник – загальний дохід по депозиту або загальну переплату по кредиту.

Переваги даного сервісу очевидні:
– Економія вашого часу;
– Великий асортимент банківських продуктів;
– Принцип «єдиного вікна» – ви можете підібрати, порівняти і замовити в одному місці ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?