Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як обміняти товар, куплений в кредит?

Закон України «Про захист прав споживачів" не ділить споживачів на тих, хто придбав товар у кредит і тих, хто не користувався послугами кредитора. Права споживача на обмін або повернення товару невідповідної якості, передбачені статтею 8 зазначеного закону.

Особливості продажу товару в кредит, встановлені статтею 11 цього ж закону і передбачають застереження, що права на обмін або повернення неякісного товару діють і щодо кредитора. При цьому кредитор зобов’язаний повернути споживачеві суму вже здійснених ним виплат або здійснити відповідне коригування кредитних зобов’язань споживача.

clip_image001

Таким чином, якщо споживач, який користується послугами кредитора, встановлює, що товар, придбаний ним, є неякісним, у разі розірвання договору купівлі-продажу, має повне право обміняти його або повернути, а також вимагати повернення сплачених коштів за кредитом.

Отже за необхідності повернути товар (що Вам не підійшов) Ви можете це зробити без будь-яких ускладнень. Не забувайте тільки про терміни в які можна здійснити повернення або обмін – згідно Закону України «Про захист прав споживачів" – це 14 діб (є також певний перелік товарів, що не підлягають обміну, їх також перераховано в законі).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?