Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як нестабільність останніх місяців вплинула на ринок кредитування?

Наскільки знизився інтерес банків до кредитних продуктів для фізичних осіб і які обмеження вводяться в кредитуванні у зв’язку з нестабільною політичною та економічною ситуацією.

Через нестабільність, яка зараз існує в країні, у банків відбувся різкий відтік ресурсів. Деякі банківські установи згорнули програми кредитування або зовсім заморозили їх. З цієї причини збільшилась вартість кредитів, а банки перенастроїли свої скорингові системи.

clip_image001Внаслідок чого середньостатистичному клієнтові зараз складніше отримати позику, ніж це було в 2013 році, так як умови її видачі стали жорсткішими. І якщо у клієнта були прострочені платежі за кредитами, взятими раніше, і він має не дуже хорошу кредитну історію, йому складніше буде взяти кредит. Банки страхують себе таким чином від видачі завідомо проблемних кредитів.

Сумлінному ж клієнтові, що з повагою ставиться банку і виконує свої зобов’язання, кредит отримати куди простіше.

Проте слід відмітити, що є достатньо фінансових установ, які, незважаючи на нинішню економічну та політичну ситуацію, залишаються на ринку і кредитують та не звернули головних кредитних програм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?