Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як не платити за кредит

Питання виникає сам по собі не тому, що ми спочатку плануємо кинути банк і не платити кредит . Просто кредит ми беремо тоді, коли гостро потребує. Було б у нас зайве бабло – спробуй, загони нас в боргову кабалу. А тут виходить, що кредит ми беремо, коли у нас виникають фінансові проблеми.

І, прямуючи в банк за кредитом, ми показуємо всі своє матеріальне благополуччя, але реально розуміємо, що в короткі терміни фінансовий стан не покращиться, і ми зможемо осилити тільки пару – трійку платежів по кредиту. А далі – НЕВІДОМО. Ось тут і виникає питання, а як би так зробити, щоб не платити кредит .

60На перший час пари-трійки платежів, скажу я Вам, цілком вистачить. Вас не запідозрять у шахрайстві і повірять в ту «легенду», яку Ви придумаєте для банку.

А ось що придумати, залежить від вашого бажання подальшого розвитку подій.

Тут вже є варіанти:

Якщо не платити кредит кілька днів (до настання терміну Вашого наступного платежу), ситуація буде наступна.

Сплативши прострочення найближчим часом (чим раніше, тим краще), Ви збережете за собою статус благонадійного клієнта і можете розраховувати на отримання кредиту в майбутньому, навіть у цьому банку. Однак, якщо буде повторна прострочення (навіть мінімальна), то Ваші шанси на «орден кращого клієнта» будуть незначні.

 • Варіант, якщо не платити кредит декілька місяців (до терміну закінчення дії кредиту).

Сплативши всю прострочення, Ви стаєте «чесним клієнтом» для лихваря, але на отримання кредиту в майбутньому в тому ж банку можна забути. Багато інших банків Вам теж відмовлять, оскільки вже буде сформована негативна кредитна історія , яку Ви або банк, з Вашої згоди, може перевірити, знаючи код суб’єкта кредитної історії або надіславши запит в бюро кредитних історій . Ці процедури вже описані в інших статтях нашої газети. У тому числі у нас докладно розповідається і про те, як виправити кредитну історію .

 • Йдемо далі і не платимо кредит кілька років (до кінця терміну погашення кредиту і після).

Для початку Ви пройдете всі етапи, описані в рубриці нашої газети «Стягнення боргу (етапи)». Далі (вірніше паралельно з цим), величина заборгованості може вирости в кілька разів за рахунок накручених відсотків і штрафів. Але це тільки на думку банку. Коли справа доходить до суду, то в його рішенні вказується вже більш реальна сума боргу. Тому банк і не поспішає судитися з Вами. Якщо сума кредиту невелика (до 100 тис. руб.), То суду може взагалі не бути (якщо видно, що судитися з Вами не рентабельно). Але Вас все одно можуть турбувати з приводу повернення заборгованості. Пам’ятайте, що строк позовної давності закінчується після закінчення трьох років після закінчення дії кредитного договору. Якщо терміни пройшли і звернення до суду не було – посилайте всіх на. . .

 • А що ж, якщо не платити кредит ВЗАГАЛІ.

Ви взагалі і не заплатите. Тут два варіанти. Або Вам платити реально нічим. Або Ви хочете вберегти хоч щось від стягнення для себе і для можливості жити далі. У першому

566випадку пливете за течією, у другому докладаєте певні зусилля. Без них мої ради виявляться марними. Перегорніть нашу ГАЗЕТУ . Наш сайт розглядає не тільки питання що буде якщо не платити кредит, але і про те, як списати борги .

Найголовніше в даній ситуації побороти не банк, а САМОГО СЕБЕ. Знайти перемогу перед почуттям страху про невідомому майбутньому і почуттям провини перед кредитором. Запам’ятайте: Ви НІКОМУ НЕ ЗОБОВ’ЯЗАНІ своїми нервами та переживаннями і НІКОМУ НЕ ПОВИННІ (принаймні, негайно і все відразу). Це Ви Господар Положення та не дозволяє маніпулювати Вами.

Нехай банки не брешуть, що не користуються ситуацією. Ділова людина для свого бізнесу ніколи не візьме кредит під грабіжницький відсоток. На це йдуть лише люди, які погоджуються на всі, аби виручили ЗАРАЗ. І оплачуючи такі кредити, ми оплачуємо і всі банківські ризики . Ось і виходить, що «битий небитого везе».

Тепер, знаючи ситуацію, як не платити кредит, Ви можете вибрати для себе найбільш прийнятний варіант.

Я для себе вибрав два. Або я плачу кредит взагалі без прострочень, щоб бути «реальним пацаном» для даного банку, де мені завжди допоможуть матеріально. Або, після декількох, нехай і не повних платежів, вступаю в юридичні суперечки з банком, не виплачуючи йому більше ні копійки. І вже потім, коли-небудь, володіючи необхідними фінансами, відшкодовується узяте мною, в той час і в тому розмірі, ЯК Я це побажати. Всякі напівзаходи в даному випадку – пусте викидання грошей на вітер.

Але це лише мій принцип. Я його нікому не нав’язую і кожен вільний чинити по своїй совісті і, головне, ПО ЗАКОНУ.

33 Responses to Як не платити за кредит

 • Далі (вірніше паралельно з цим), величина заборгованості може вирости в кілька разів за рахунок накручених відсотків і штрафів. Але це тільки на думку банку. Коли справа доходить до суду, то в його рішенні вказується вже більш реальна сума боргу.

  Чи можете конкретніше пояснити вищесказане? Н-д, чи є певний максимум, який може нарахувати боржнику фінансова установа (крім тіла кредиту), вище якого уже не можна?

  • В більшості випадків суд залишає тільки саме тіло кредиту та відсотки, штрафи просто не враховуються та їх стягувати з боржника не будуть (відсотки нараховують до моменту подачі заяви до суду).

 • як не платити кредит, якщо кошти викрадені шахраями і про це є заяви у міліцію, службу беспеки банку, але банк передав справу до суду?

  • Спробувати довести свою непричестність в суді, але шанси невеликі.

  • Добрий вечір! Якщо я припиню сплачувати особистий кредит(який отриманий без застави, без поручителя у 2015-сума кредиту-35тис.грн.),чи можуть забрати будинок у мого чоловіка, який він отримав у спадок у 2011 р. за заповітом ще раніше(до взяття мною кредиту).

   • На Вас подадуть до суду, а далі є декілька умов за яких можуть арштувати будинок – якщо чоловік дав згоду на отримання кредиту, якщо немає іншого менш цінного майна, та якщо немає можливості стягувати кошти з зарплати. Не забувайте, що будуть ще штрафні санкції.

   • Доброго дня. На мою думку Банк не має підстав для того щоб забрати майно, яке належить особисто вашому чоловіку, бо отримане у спадок майно не є спільною сумісною власністю подружжя. Але практика судів постійно змінюється, при цьому постійно в сторону Банку, а не споживача. На жаль.

 • Моя донька без мого відома брала кредити при тому ніде не праюючи тоді їй було 19 років, майже як тепер стало відомо не погашала. тепер мені погрожують конфіскацією майна яке належить мені ,чи це правильно? в квартирі донька не прописана,а в будинку в селі .На час коли вона брала кредит 2 роки назад була прописана в квартирі.Дякую завчасно за відповідь.

  • Якщо майно належить Вам і навідь частка квартири не належить донці, тоді всі претензії до Вас – не мають жодних підстав.

 • Батько має кредит та заборгованість по кредитці близько 30 тисяч в банку через який отримує зарплатню, та 15 тисяч заборгованості по кредитці в іншому банку. Платити в обидва банки змоги більше немає. Які наслідки чекають на нього у разі відмови від сплати по другій кредитці. Та чи торкнеться це родини.

  • Другий банк після деякої паузи віддасть справу колекторам, а потім звернеться до суду, який присудить стягувати песну сумму з офіційного доходу щомісяця (при відсутності заставного майна, та майна).

 • Так склалися обставини, що змушена була взяти кредит на лікування. Після того декілька місяців, приблизно шість-вісім, добре не пам’ятаю, проплачувала. Далі втратила роботу і уже рік не плачу кредит. Боргу нарахували уже стільки само як взяла.Переїхала в село до батьків – пенсіонерів, тому що не маю змоги жити в місті. Прописана в селі. Майно все належить батькам. Звичайно дзвонять і розказують що мені буде. Відповідаю, що не відмовляюся від боргу, при першій можливості все заплачу. Вони відповідають, що приїдуть в село, заберуть майно і все таке інше. Я просто боюся подумати, що буде з батьками, коли вони дізнаються про цю історію. Що банк далі має право зробити, яких дій далі чекати від банку. Це приват- банк. Недавно говорила з працівником банку, він щось казав про реструктуризацію боргу. Як банк визначає, яку суму треба внести для реструктуризації боргу.

  • Найкращій вихід – коли немає власного майна – це просто дочекатись суду – який скасує більшу частину коміссій та штрафів і присудить сплачувати певну частку з офіційного доходу щомісяця. По реструктуризації – все вирішує банк, розміри внесків та терміни.

 • Надiя. У мене 6кредитiв.брала на лiкування батька.потiм на погашення iснуючих кредитiв. Зараз вже нiчим зовсiм платити. Є прострочки2 мiсяці. Банки погрожують достроковим стягненням. Чи мають право забрати житло,якщо в мене беззаставні кредити.

  • Рішенням суду може бути стягено будь яке майно, проте якщо у Вас це єдина нерухомість – тоді ні.

 • два роки тому сплатила борг по реконструризації.без мого відома кинули на карту знову гроші,а брат все стратив.чи повинна я знов платити?

  • Якщо картка оформлена на Вас та був факт витрати кредитних коштів – тоді так

 • Мій чоловік взявши кредит перші пів року неплати потімпочали платити, вони почали вимагати всю суму але ми неможем заплатити всю суму і платим чим побільше по 2 тис по 3 тис в місяць але їм це непідходить і весь час погрожують колекторами і про стягнення майна і сума весь час стоїть на місці то 7 тис то 8 тис і так уже півроку вони не мінусують як із ними уже договорюватися уже ніяких сил немає, ми уже ми уже за послідні два місяці заплатили 7 тисяч і все одно нічого неміняється, тільки говорять про просрочку і все, але кудиж всі ці кошти ідуть, що нам робити підскажіть будь-ласка як із ними говорити.

  • Найкращім виходом буде звернення до суду, котрий зафіксує борг та складе графік його оплати. Ще можна спробувати подати скаргу на неправомірні дії банку в спцлку прав захисту споживача та в нацбанк.

 • Взяв кредит у фінансовій установі гроші всім під 2%в день”, на 21 день срок вийшов нічого не платив бо не було можливості що мені робити далі бо розрахуватися зможу тільки через 2 міс.

 • хлопець, 18р, навчається в коледжі, без стипендії – взяв кредит 4.500гр. Це взагалі законно? і як краще всього тут поступити?

 • Я взяла кредит онлайн в манивео, і не можу заплатити всю суму, тому рішила заплатити 500грн а вони просто знялися з карточки а кредит такий і лишився. Шо може бути якшо я не буду взагалі платити креди вся сума заборговоності 4000

  • Справу доведуть до суду з великими штрафами, краще зверніться на їх гарячу лінію.

 • В мене викрали ноутбук,справа в суді винні доказані,ноутбук не вернули,плачу кредит за цей ноутбук-чи можлива дальніша не сплата кредиту за цей ноутбук?

 • Мій чоловік взяв кредит на сумму приблизно 2500 доларів рік назад.У нас маленька дитина і зараз він лишився без роботи.Прописаний чоловік не з нами.Платити кредит не маємо змоги.Що буде з боку банку?не можу спати ночами.спільно нажитого майна немає.

  • Можуть накласти арешт на його майно, або спільне якщо таке є. Якщо Ви не підписували ніякі папери то на Ваше майно арешт накласти не можуть.

 • Доброго дня брав у манівео он-лайн гроші 1500 зараз гемає чим платити скажіть будь-ласка що буде якщо не платити ?

 • добрий день ..Брав кредити що зміг платив але подашої змоги плптити не можу …в анкетах вказував що живу в будинку який належить мені я там прописаний і є спадкоємцем від померлих батьків ..Чи є в моїх діях шахрайство і чи приймати наслідування будинку адже його можут відсудити …Дайте будласка пораду хоча я все ще надіюсь що зможу все сплатити ..спасибі

  • Вказані невірні дані банк може розглядати як шахрайство проте в суді це не доведе, так як ніякі документи Ви не підробляли, а про наслідування – так після суду на його можуть накласти арешт (як і на інше майно).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?