Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як назавжди позбутися від усіх кредитів

На жаль, кошти не завжди є в тому достатку, в якому нам хотілося б їх у себе бачити. За статистикою, дев’яносто п’ять відсотків людей хоча б раз у житті відчували почуття фінансового дискомфорту через виниклі заборгованості по кредитах. При цьому лише незначна частина боржників ставиться до ситуації спокійно, в той час як більшість хочуть якомога швидше повернути борги, оскільки не відчувають себе в повній мірі вільними. У сьогоднішній публікації буде дано кілька слушних порад, що можуть допомогти звиклим або змушеним жити в борг читачам.

clip_image002

«Погашати заборгованості та повертати позики потрібно якнайскоріше», – саме так кажуть аналітики, що радять використовувати будь підвернулися для цього кошти. Все, що необхідно – максимальне прагнення. Воно є «серцем» так званої стратегії «агресивного погашення», яку повинна використовувати кожна людина, що бажає розлучитися з боргами.

Питання браку грошей стає особливо актуальним, коли настає загальна або особиста фінансова криза. Якщо остання наздогналав вас, то ні в якому разі не варто долати його за допомогою кредитних позик. Малоймовірно, що вони допоможуть позбавитись від проблем, зате, швидше за все, стануть причиною виникнення нових боргів, оскільки видаються під певний відсоток, який будете виплачувати саме ви.

Пріоритетним завданням має стати максимальна економія наявних грошових коштів. Щоб комфортно себе почувати в умовах тотальної кризи, необхідна наявність суми, що дорівнює піврічному сімейному бюджету. Занадто марнотратним людям слід відмовитися від кредитної картки, що багато в чому дозволить зберегти трохи грошей.

Багато хто практикує метод під назвою «сніжний ком», суть якого полягає в поверненні боргів у порядку зростання їх розмірів. Спочатку необхідно позбавлятися від маленьких позик, а потім від більших. Розсортуйте борги по збільшенню обсягів. Решту фінансів слід направити на виплату мінімального кредиту. Після повернення найбільш дрібної суми, всі вільні гроші мають піти на погашення наступного за розміром боргу, і так далі. Користуватися даним методом легко, адже він простий і зрозумілий. Головною його перевагою є психологічна складова.

Чергова порада щодо того, як швидше розпрощатися з боргами, носить назву «снігова лавина». Вона протилежна попередній, оскільки першими виплачуються найдорожчі позички, які мають найбільш високу процентну ставку. Але слід враховувати всі нюанси у вигляді річної ставки і додаткових комісій. Однією з переваг «снігової лавини» є вигода, яка полягає в економії на переплатах за рахунок скорочення періоду погашення позик.

Правда, якщо обраний вами для повернення борг виявляється більшим, то на його виплату може піти тривалий час, що надасть не зовсім приємний психологічний ефект. Погодьтеся, що вкрай неприємно перебувати в ситуації, коли слабо помітні результати – настає розчарування … Однак не забувайте про те, що вода камінь точить, і продовжуйте сміливо штурмувати вершини своїх кредитів!

Якщо ваше фінансове становище знаходиться не в краще, то ніколи не беріть споживчі кредити, використовуючи в якості застави власну нерухомість. Ринки нерухомості належать до найбільш нестабільних, так що виглядає не цілком доцільним надавати житлову площу як гарантії виплати кредиту. Можливе пониження цін найімовірніше спричинить вимоги з боку банку про дострокову виплату кредитної суми, що може призвести до нових боргів.

Стати поручителем при кредитуванні інших осіб означає поставити себе у вкрай небезпечне становище. Це фатальна помилка багатьох людей. У деяких випадках подібна довіра тягне за собою втрату грошей, і, що не менш важливо, псує дружні відносини і вносить розлад у взаємну приязнь навіть між близькими людьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?