Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як можна взяти пенсіонеру кредит у банку і головні особливості кредитування пенсіонерів

Останнім часом, послугами споживчого та інших варіантів банківського кредитування користується значна частина населення. Але є певні категорії населення, до яких банки ставляться насторожено і неохоче їм видають кредити. Ми говоримо про пенсіонерів. Але варто зауважити, практика показує, що більшість пенсіонерів є сумлінними і відповідальними позичальниками та взяті на себе зобов’язання за кредитами виконують неухильно.

kak_mozhno_vzyat_pensioneru_kredit_v_banke-254x300Багато банків, які відпускають споживчі кредити пенсіонерам, надають їх на подібних умовах. Близько 18-20% річних становить процентна ставка за кредитами. Обмеження у віці – 65-70 років. Сума кредиту складається на основі пенсії і може становити 3-5 мінімальних розмірів. Більшість банків страхування життя не вимагає і заставою виступає майбутня пенсія. Щоб отримати споживчий кредит достатньо мати пенсійне посвідчення та паспорт.

Також, пенсіонери можуть скористатися і іншими видами кредитування: кредит на будівництво житла, на ремонт, автокредити. Пенсіонери надають у банк документи, що підтверджують право власності на об’єкт, що буде ремонтуватися. У різних програмах суми кредитів можуть складати від 10 до 30 тис.  . Для забезпечення кредиту потрібно поручительство кредитоспроможного особи, за певних умов, це можуть бути дружина або чоловік позичальника. Також, може стати забезпеченням машина позичальника або третьої особи . Для кредиту на невелику суму забезпечення не потрібно. Такий кредит може отримати будь-який громадянин Росії, до 65 років, дохід якого становить не менше суми, яку встановив банк. В якості підтвердження доходу, надається довідка про розмір пенсії або довідка про заробітну плату з місця роботи або довідку про інші джерела доходів. Крім цього, банк зажадає документи, які будуть підтверджувати, що кредит використовується за призначенням.

Ощадбанк Росії один з перших банків, який почав надавати кредити пенсіонерам. На сьогодні їх кредит «Пенсійний» є дуже вигідним. Доступний такий кредит особам, які офіційно оформили пенсію за віком і у віці 55 років – для жінок і 60 років – для чоловіків. В обов’язкові умови входять: поручительство фізичних осіб і погашення боргу до того, як позичальнику виповниться 70 років.

Максимальний термін кредиту – 5 років і видається в рублях, при цьому може бути погашений достроково. Процентна ставка єдина і становить 19%. За оформлення кредиту «Пенсійний» комісію Ощадбанк не стягує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?