Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як легко знайти роботу в кризу?

На сьогоднішній день самими затребуваними є посади в продажах, веб-розробці та кулінарній справі.

При пошуку роботи важливі два пункти. По-перше, ви дійсно повинні хотіти цю роботу. Якщо на співбесіді ви «мляво» реагуєте на роботодавця або захоплено граєте в гру «так я вам потрібніше, ніж ви мені», результат буде провальним. По-друге, не пишіть в резюме, «згоден на будь-яку роботу», якщо це не так.

Звертайте увагу на пропозиції з гнучким графіком, якщо вам потрібна робота для термінового заробітку, але при цьому в подальшому ви готові шукати більш відповідну вакансію. Це корисно для того, щоб колишня робота не заважала відвідувати співбесіди в інших компаніях.

clip_image001Не упускайте будь-яких можливостей інформувати про своє бажання знайти роботу. Помістіть резюме на всіх доступних ресурсах, напишіть про це в соцмережах (бажано коротко опишіть, що ви вмієте і чого чекаєте від нової роботи), розкажіть рідним і близьким.

Для людей, які шукають роботу виключно за профілем або в певних областях, алгоритм пошуку буде трохи іншим.

Відразу потрібно розраховувати на те, що пошук роботи займе більше часу, ніж передбачалось. Незважаючи на тривалі очікування, розслаблятись не можна. Кожен день потрібно присвячувати пошуку роботи, розсилці резюме, самовдосконаленню та іншим корисним речам. Лежати на дивані і впиватись власною незатребуваністю – справа безнадійна.

Тому необхідно активізуватися і обміркувати стратегію пошуку не тільки в своєму сегменті ринку. Наприклад, фахівець з систем водопостачання міг би перекваліфікуватись не тільки на еколога або інженера з охорони праці, а й стати продавцем цих самих систем.

Під ці суміжні посади потрібно скласти додаткові резюме і продумати, як себе презентувати перед роботодавцями.

Читайте цікаві для вас вакансії і аналізуйте вимоги роботодавців. Будьте готові чимось поступитись заради нової роботи, але чітко розумійте – чим і заради чого.

До речі, іноді криза – це знак, що треба зупинитись і поміняти щось у своєму житті. У багатьох з нас була ситуація, коли доводилось працювати заради грошей, «тому що треба», заради компанії, але не заради себе, власного розвитку і задоволення. Іноді така пауза корисна. Не варто відкидати і такий варіант.

Джерело: Мінфін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?