Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як купити телефон в кредит

Життя в кредит для європейців давно стала вже нормою, але й російські громадяни останнім часом від них не відстають. Причому все більше людей беруть в кредит не тільки квартири, машини і дорогі меблі, але це відноситься і до покупки електроніки та не дуже дорогої побутової техніки. Для багатьох людей мобільний телефон є важливою частиною іміджу і щоб похвалитися новою іграшкою, вони погоджуються на будь-які гроші і купують телефон у кредит.

У наш час кредитування стало найпопулярнішим способом для придбання нової полюбилася речі, на яку так не вистачає засобів. Ось прийде людина в магазин зовсім без грошей, а вийде звідти з новітньою моделлю мобільника. Багато позичальників вважають, що ці програми кредитних установ не дуже то й хороші, адже вони обходяться для людей найдорожче. Ефективні ставки можуть зашкалювати до ста відсотків річних. Такі жорсткі умови відбуваються через те, що деякі шахраї досить часто купують мобільні новинки в кредит, а потім перепродують їх і зникають з поля зору банків. Злочинців рідко вдається знайти, і фінансові установи побоюються нових неповернень і починають підвищувати кредитні ставки, при цьому плата за ризик перекладається на справних позичальників.

article430Але все ж, для багатьох людей телефон в кредит дуже часто стає єдиною можливістю придбання такого потрібного мобільного пристрою. В першу чергу, це стосується жителів невеликих містечок, де зарплати дуже маленькі і просто так купити потрібну річ дуже важко. Виходить, що гроші, які переплачують, стають компенсацією за придбаний відразу ж товар.

Вихід у цій ситуації один – серйозне вивчення всіх пропозицій на ринку кредитування. Знайти нормальних кредиторів можна і не потрібно відразу ж купувати сподобався товар. Дуже складно уникнути пропозицій жадібних кредиторів і багато людей оформляють позику на товар в точці продажу. Телефон видадуть за півгодини і документи потрібні мінімальні: паспорт та ідентифікаційний код. Але за цю швидкість ви розплатитеся великий річною процентною ставкою: до 60 або ж 70 відсотків. Фінансисти будуть пропонувати позики навіть безробітним, але навряд чи він її отримає. Співробітники фінансової організації зможуть перевірити працевлаштування людини та без трудової книжки, так як у заявці на позику, ви надасте телефони і робітники, і домашні, за якими співробітники перевірять вашу інформацію. Вікові обмеження для позичальників – від 21 до 55 років. Деякі організації зможуть зробити і виключення за віком, якщо буде поручитель.

І зовсім не має значення місце оформлення таких кредитів, будь то магазин-онлайн або ж звичайний. Умови скрізь будуть однаковими. Винятки можуть бути тільки тоді, коли продавець і банк проводять рекламні акції. У цьому випадку процентну ставку знижують навіть до 0,01 відсотка на місяць, і вдвічі зменшується розмір щомісячної комісії. Але ці акції бувають дуже і дуже рідко, а урізані витрати банк з лишком компенсує розмірами по страховці – від двох до дванадцяти відсотків річних. Страховку позичальникові навісять обов’язково, можуть спливти й інші «цікаві» платежі за позикою.

Щоб знизити переплату, не поспішайте, а постарайтеся оформити банківський кредит в самому відділенні банку. Якщо фінансова установа прийме позитивне рішення, то кошти вам видадуть на руки або ж оплатять рахунок-фактуру, яку ви принесли з магазину. У таких випадках процентна ставка буде до 24 відсотків річних. Крім неї, буде і комісія банку – до трьох відсотків від суми позики. Але це займе час, одним кодом і паспортом тут не обійтися, доведеться принести копію трудової книжки, а також і довідку про свої доходи. Фінансова установа буде думати щодо видачі вам позики від двох до семи днів. Але якщо добре подумати, то зекономлена сума варта того, щоб не поспішати відразу ж, купувати телефон у кредит, а почекати тиждень або трохи більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?