Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як купити авто в кредит без зайвих переплат банку?

Авто в кредит – можливість придбати машину практично відразу без тривалих накопичень і підбору дешевої уживаної машини. Однак у підсумку вам доведеться заплатити набагато більше, ніж при разовій покупці. Це не тільки відсотки по кредиту, але і необхідність оформлення поліса КАСКО (близько 10% від вартості машини щорічно), і всілякі комісії і пені.

Чи можна якось заощадити при покупці авто в кредит? Звичайно!

Ось лише декілька порад тим, хто хоче придбати авто в кредит, переплативши мінімальну суму:

1) Вибирайте найбільш вигідний кредит. На даний момент автокредити надають практично всі банки, конкуренція досить висока, і у вас є можливість вибрати програму з мінімальною ставкою. Однак у цьому випадку потрібно бути уважним: за низькими відсотками можуть ховатися не кращі умови.

2) Зробіть максимальний початковий внесок: чим більше ви віддасте за машину відразу, тим менше відсотків вам доведеться виплачувати банку.1ec3e02dc9b0-300x225

3) Беріть гроші на мінімально можливий термін. Так, при отриманні 200 тисяч в кредит і 20% річних вам доведеться переплатити трохи менше 40 тисяч рублів за перший рік, кілька десятків тисяч – в другий рік і т.д. Багато банків вираховують платежі так, щоб позичальник практично повністю виплатив відсотки по кредиту в перші кілька місяців. Це потрібно враховувати: навіть якщо ви плануєте потім виплатити всі гроші за кредитом достроково, ви заощадите не дуже багато. Куди вигідніше спочатку взяти гроші на мінімальний термін. Однак у цьому випадку варто розрахувати свої сили.

4) Вибирайте машину правильно. Багато хто помилково вважає, що старі авто в кредит вийдуть в підсумку набагато дешевше, ніж нова машина. Однак у багатьох банках ставки по кредитах на старі автомобілі більше, ніж на нові, і існують певні обмеження по кілометражу і року випуску. Купити машину, випущену 20 років тому, в кредит і зовсім не вийде, тому в деяких випадках новий автомобіль обходиться навіть дешевше.

5) Звертайте увагу на акції, що проводяться банками спільно з автосалонами. У деяких випадках мова йде навіть про безвідсоткову автокредиті. За такою програмою вам зовсім не доведеться переплачувати, проте доведеться внести первинний внесок і оформити поліс КАСКО.

При підборі кредиту варто враховувати не тільки процентну ставку, але й інші фактори. Постарайтеся накопичити або зібрати максимальну суму для початкового внеску, а також довести банку свою платоспроможність.

Заставне майно, наявність поручителів, готових допомогти вам отримати кредит на авто, офіційний дохід у великому розмірі, який ви готові підтвердити відповідними довідками та документами, наявність прописки в місті, де отримуєте кредит, – все це дозволяє знизити ставку до мінімально можливої. Чим менше ризики банку, тим вигідніше умови, на яких банк готовий надати вам потрібну суму.

Для підбору кредиту можна скористатися спеціальними сервісами (наприклад, Яндекс.Услугі), де ви самі виберете умови кредитування і перегляньте доступні програми.

Спеціальні акції, проведені банками та автосалонами, дозволять вам заощадити певну суму. Але і в цьому випадку вам варто уважно ознайомитися з умовами, так як вони часто нівелюють пільгову або нульову процентну ставку.

Купуючи авто в кредит і підбираючи найбільш вигідний кредит, зверніть увагу на всі умови, ознайомтеся з відгуками інших позичальників і зверніться відразу в кілька організацій, тому що далеко не кожен банк зможе надати вам достатньо велику суму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?