Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як користуватися кредитною картою

Перед тим, як користуватися кредитною картою, потрібно звірити правильність нанесеного імені та прізвища власника на її лицьовій стороні, а також поставити власний підпис на зворотній стороні кредитки. Активація можлива вже на наступний день. Багато хто сьогодні цікавляться, як користуватися кредитною картою на просторах інтернету. Це нескладно, все що потрібно – оплачувати товари і послуги лише на безпечних сайтах і слідувати вказівкам системи.

Власникам кредиток часто надаються привабливі знижки і бонуси від партнерів банку, пропонується участь у розіграші грошових призів.

Перетинаючи кордон, можна не турбуватися про декларування готівкових коштів, які автоматично конвертуються у валюту держави.

article413Як користуватися кредитною картою, щоб менше платити?

  • 1. По-перше, уникати банкоматів, через користування якими зникає пільговий період, збільшується відсоток і стягується комісія за переведення в готівку.
  • 2. Щоб не бути введеним в оману щодо умов використання кредитки, уважно вивчіть договір і поставте всі питання, що стосуються позикових коштів: про нарахування відсотків, про вартість річного обслуговування, комісії за переведення в готівку і поповнення. Іноді в договорі є пункт про нарахування штрафу за невикористання кредитних коштів.
  • 3. Аналізуйте витрати по кредитці, підключивши інтернет-банкінг. Міні-виписка не завжди містить повний звіт по транзакціях, і часто вона не безкоштовна. Постійно контролюйте рух коштів на рахунку. Використовуйте кредитні кошти тільки в крайньому випадку, а овердрафт – у дати, найбільш наближені до дати зарплати.
  • 4. Вносьте платежі не пізніше дати, встановленої в договорі, щоб уникнути штрафу за прострочення або перевитрата ліміту і не зіпсувати власну кредитну історію. При невиконанні умов банк може знизити ліміт коштів, який в певних випадках може бути вибраний клієнтом самостійно по довірі банку.
  • 5. Правильно закривайте кредитний рахунок. Спочатку отримаєте інформацію про заборгованість, погасіть борг, якщо він є, здайте карту в банківське відділення і заолніте бланк заяви про закриття рахунку. Банк повинен підтвердити відсутність заборгованості документально, роблячи розріз уздовж магнітної смуги одночасно з видачею довідки. З дня звернення в банк і до закриття рахунку проходить 45 днів.

Заміна картки здійснюється у наступних випадках

  • зміна імені або прізвища власника;
  • закінчення терміну дії (досить здати стару карту);
  • втрата (при перевипуску потрібно вказати причину втрати);
  • блокування при втраті або неправильно набраному пін-коді.

Не слід забувати про автоматичне перевипуску: клієнт впевнений, що по закінченню терміну дії карта стає непридатної, і таким чином, відносини з банком припиняються, в той час як банк її перевипустити завчасно.

При виборі карти з пільговим періодом може бути встановлена ​​комісія за її місячне обслуговування. Тому, незалежно від використання кредиту, списуватимуться кошти. Пам’ятайте, що клієнт не зобов’язаний брати карту в навантаження до основних банківських продуктів.

Ретельно дотримуйтесь правил безпеки: не розголошуйте особисті дані третім особам, особливо, пін-код, при втраті кредитки поспішіть її заблокувати, щоб знайшов не скористався нею в своїх цілях, уважно вивчайте сайти, на яких вводите особисту інформацію, так як шахрайські сайти все частіше схожі на оригінальні. Не упускайте карту з уваги при оплаті товарів або послуг, щоб уникнути її підміни, зберігайте чеки в перебігу деякого часу. Пам’ятайте, що при втраті пін-коду його відновлення неможливе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?