Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як користуватися кредиткою безкоштовно?

Навіть проста присутність кредитки в гаманці у багатьох українців викликає неприємне хвилювання. Це не дивно, враховуючи, що ставки по кредитних картах одні з найвищих. Тим не менш, якщо підходити до використання кредитної картки розумно, можна не тільки не платити за її використання, а й отримувати приємні бонуси.

  1. По-перше, потрібно мати на увазі, що багато банків пропонують кредитні картки абсолютно безкоштовно, тобто комісія за їх обслуговування не списується. Найчастіше такі пропозиції можна отримати від менеджерів, які поширюють картки в торговельних центрах, аеропортах та інших місцях скупчення людей. Головне, не поспішати оформляти договір і уважно вивчити його умови на наявність підводних каменів. Наприклад, коли перший рік обслуговування безкоштовний, а подальше використання кредиту буде обходитися в круглу суму.
  2. По-друге, практично всі банки пропонують картки з пільговим періодом. Це час, коли клієнт може користуватися кредитом без нарахування відсотків. Довжина періоду залежить від банку і в середньому становить від 30 до 100 днів. Якщо ви будете гасити заборгованість до того, як закінчиться пільговий період, кредит буде для вас абсолютно безкоштовним.

Крім того, карти великих банків пропонують ще й безліч знижок, які можуть зробити кредит ще й вигідним. Уважно вивчіть список партнерів банку, серед них зустрічаються мережеві магазини, перукарні, заправки і ресторани. Розмір знижки залежно від програми може становити від 5 до 15%.

Альтернативою знижковим програмам або приємним доповненням може стати функція cash back. Вона дає можливість в кінці місяця отримувати на карту відсоток від суми безготівкових покупок. Як і у випадку зі знижками, цей бонус актуальний для клієнтів, які не знімають з картки готівку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?