Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як євро обміняти на долар дешевше?

Поміняти євро на долар можна безпосередньо, і обійти при цьому такі операції, як конвертація валюти спочатку в гривню, а потім – в іншу валюту.
Зазвичай, поміняти валюту на валюту безпосередньо навряд чи вдасться. Але деякі українські банки пропонують прямий обмін за крос-курсом.
Так, наприклад, в Райффайзен Банку Аваль зробити обмін можна за крос-курсом 1,3727. При цьому, як нам повідомили в колл-центрі, додаткових комісій не передбачається.
У Ві Ей Бі Банку нам повідомили про те, що у разі прямого обміну комісія становитиме 2% від суми. Конкретний курс нам дізнатися не вдалося, але співробітниця банку сказала, що з 500 Девро вийде 672 доларів, значить, крос-курс орієнтовно становить 1,344.

Правек-Банк вираховує з обмінюваної суми 2%. Так, наприклад, якщо ми будемо міняти 1 тис. євро на долари, отримаємо 1372,69 доларів, а комісія складе 219,44 грн.
А от у Універсал Банку прямий обмін можна здійснити тільки в тому випадку, якщо у Вас є рахунки в цьому банку в обох валютах. Обмін відбувається через міжбанк, коли клієнт вносить гроші на рахунок в євро і пише в банку спеціальну заяву на отримання коштів у доларах.
evro_dolar_450x307.jpg.aspxСбербанк Росії за обмін валюти за крос-курсом вимагає комісію в розмірі 0,95%. Поточний курс станом на 16 грудня 2013 становив 1,35.

Банки, які міняють валюту безпосередньо

Банк
Курс *
Комісія *

Райффайзен Банк Аваль
1,3727

Ві Ей Бі Банк
1,344
2%

Правекс-Банк
1,37269
2%

Універсал Банк
1,35826

Сбербанк Росії
1,35
0,95%

* Дані колл-центрів станом на 16.12.2013 р.

Фінустанови, які міняють валюту фізосіб безпосередньо, рекомендують своїм клієнтам попередньо зателефонувати у відділення банку і дізнатися, чи є в наявності необхідна сума.
Водночас, найбільші банки країни прямою конвертацією не займаються. Так, в колл-центрах ПриватБанку , Дельта Банку , Альфа-Банку та ПУМБ і нам повідомили про те, що спочатку потрібно поміняти євро на гривні, а потім останні поміняти на долари.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?