Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як і де отримати кредит пенсіонеру.

Ви – пенсіонер і бажаєте взяти кредит у банку на значну суму. Або ж бабуся і дідусь одні з небагатьох в сім’ї мають офіційні доходи і хотіли б допомогти дітям оформити кредит. Як отримати гроші в банку людям зрілого віку, ми поцікавилися у фінустановах.
Видаючи кредити своїм клієнтам, банки, насамперед, вивчають їх платоспроможність і мінімізують ризики неповернення вкладу. Серед таких засобів – обмеження у віці клієнтів, які можуть отримати кредит.
Незважаючи на те, що більшість пенсіонерів є клієнтами банків, оскільки отримують пенсії на картки, а деякі – залишають депозити, отримати кредит дозволяють не всім.
Ми розглянули пропозиції банків за споживчими кредитами на предмет вікового цензу позичальників. Як виявилося, багато банків видають кредити людям до 70-ти років. Так, у банку Фінанси та Кредит можна взяти кредит готівкою на 50 000 грн. без застави та поручителів людям до 70-ти років. Єдина умова – працювати 6 місяців офіційно. Пенсіонер повинен принести в банк довідку з місця роботи.
За подібним принципом видають кредити в ВіЕйБі Банку . Там відзначили, що не видають кредити інвалідам І-ІІ групи незалежно від віку. Решта пенсіонерів можуть користуватися послугою.

pensioner_420x310.jpg.aspx

У Райффайзен Банку Аваль до 70-ти років можна брати в кредит до 100 000 грн. Для отримання позики клієнт повинен принести довідку, що підтверджує доходи за 6 місяців або ж мати пенсійну картку в банку. Також у фінустанові пропонують страхування життя позичальника. І відзначають, що страхування є дуже важливим, оскільки у разі смерті боржника тягар кредиту не доведеться нести спадкоємцям.

Трохи нижче віковий ценз у УкрСиббанку . Там кредит на 30 000 грн. може отримати той, кому немає ще 65. Клієнтам у віці до 60-ти років видають кредити без застави та поручителів в банках ПУМБ , ОТП і Російський стандарт .

Кому видадуть кредит

Банк
Вік
Сума

Фінанси та Кредит
До 70 років
50 000 грн.

ВіЕйБі
50 000 грн.

Райффайзен Банк Аваль
100 000 грн.

УкрСиббанк
До 65 років
30000 грн.

ПУМБ
До 60 років
50000 грн.

ОТР
30 000 грн.

Банк Російський Стандарт
25 000 грн.

kredit_pension_450x250.jpg.aspxЩе один варіант можливого отримання кредиту пенсіонерами – використання кредитної картки банку. Тим не менш, в ПриватБанку нам повідомили, що людям, яким за 65, видають картки без кредитного ліміту.

У Дельта Банку розповіли, що пенсіонери можуть користуватися кредитними коштами на своїй пенсійній картці незалежно від віку. Кредитну лінію під 24% річних не залежно від віку відкривають і власникам карт Ощадбанку .
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, середня тривалість життя українців складає 64 року серед чоловіків і 75 серед жінок. Таким чином, можна вважати, що обмеження банків з кредитування для людей похилого віку відповідають запитам століття.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?