Новини світу кредитування та банківських послуг.

Як гарантовано отримати іпотечний кредит?

Згідно з даними останніх опитувань, майже половина респондентів заявила про свої сумніви в тому, що вони зможуть оформити іпотечний кредит . Розберемося, чому потенційні позичальники сумніваються в можливості отримання іпотеки, і з’ясуємо, як підвищити свої шанси на схвалення угоди.

clip_image002

Невже так важко отримати іпотечний кредит? Якщо ви опинилися серед тих 47,5% населення, які не впевнені у своїй здатності оформити позику, скористайтеся порадами фінансових експертів.

Що потрібно, щоб взяти іпотеку?

По-перше, вам потрібна пристойна кредитна історія , хоча це необов’язкова вимога. Банк може схвалити іпотеку, якщо ви допускали кілька разів невеликі прострочення, але інша частина вашої анкети має бути бездоганною. По-друге, ви повинні мати гроші на авансовий платіж. Досить заплатити 20% від вартості житла, щоб уникнути витрат на іпотечне страхування.

Нарешті, вам потрібно мати необхідний щомісячний дохід, щоб виправдати витрати по іпотеці, а також солідну історію трудової діяльності. Як правило, виплати по іпотеці не можуть бути більше 30% від вашого доходу. Крім того, всі ваші борги (в тому числі, іпотека) не повинні перевищувати 40% доходу. Якщо у вас відмінна кредитна історія, або є кошти на більш великий авансовий платіж, банк може відступити від цих принципів.

Дізнайтеся свою кредитну історію

Коли справа доходить до отримання кредиту, необхідно проявляти ініціативу, щоб дізнатися, який стан справ. Дані про вашої кредитної історії можуть серйозно допомогти вам в оформленні нового кредиту. Можливо, в ній були невірно відображені відомості про попередні позики або прострочення по позиках.

Є декілька чинників, які банки не хочуть бачити у вашій кредитній історії. Наприклад, якщо у вас є якісь неоплачені позики , вам краще розрахуватися по ним. Вчасно звернувшись за внесенням відповідних коригувань, ви мінімізуєте можливість відмови з боку банків.

Документи, документи і ще раз документи …

Переконайтеся, що всі записи в заявці на отримання іпотечного кредиту можуть бути підкріплені необхідними документами . Перш ніж почати оформлення іпотеки, зберіть довідки про заробітну плату за останні 2 роки. Візьміть довідку з місця роботи про вашу посаду і зарплату.

Якщо ви працюєте на себе, переконайтеся, що ви можете довести, що ви дійсно заробили суму, зазначену в вашої податкової декларації. При необхідності, візьміть виписки з ваших банківських та інвестиційних рахунків , щоб показати свої поточні активи. Якщо ви сумніваєтеся, чи потрібен якийсь документ, додайте його в папку в будь-якому випадку. Це простіше, ніж шукати чергову копію відсутніх паперів, коли ви вже домовилися про покупку будинку.

Розрахуйтеся з боргами

Після подачі документів на оформлення іпотеки постарайтеся закрити всі кредити . Більшість банків буде повторно перевіряти вашу кредитну історію перед видачею грошей, щоб переконатися, що у вас не з’явилися нові кредити. Погашення минулих боргів справить сприятливе враження.

Якщо у вас залишилися діючі кредитні картки або інші позики, не запускайте щомісячні платежі по них. Це допоможе вам розпланувати платежі з обслуговування позик і вчасно розрахуватися з усіма боргами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?